Запідозривши наявність перелому, бажано (якщо є можливість), на ушкоджену частину тіла накласти дротяну шину Крамера, обгорнуту ватою і марлевими бинтами, а при відсутності її - шину з підручних матеріалів і засобів: парасольки, палки, дошки і т. п.
Принцип створення нерухомості шинами полягає у фіксації двох суглобів, які знаходяться вище і нижче місця перелому. Але при переломі плеча (а) і стегна (б) треба зафіксувати три суглоби: а)плечовий, ліктьовий, променево-зап’ясний або б) тазо-стегновий, колінний і гомілково-ступневий відповідно. За відсутності шин забезпечити нерухомість ноги можна фіксацією її до здорової ноги чи валика зі скатаної ковдри і т.п. Руку можна фіксувати до тулуба.
Нерухомість ключиці, плеча і передпліччя забезпечується за до хусточки або шини.
Під час вивиху відбувається розрив суглобової сумки і кістка виходить з порожнини суглобу. При цьому змінюється форма суглобу, вивихнута кінцівка фіксується у незвичному положенні, майже повністю втрачається її рухомість.
Перша медична до у цьому випадку полягає у накладенні шини або хустки. Потерпілого направляють до лікувального закладу.
Підвертання ступні може призвести до розтягнення або часткового розриву зв’язок гомілково-ступневого суглобу, що супроводжується болем та набряком в місці ушкодження. Перша до полягає в тугому бинтуванні суглоба та прикладанні холоду.
Есть ли у меня основания говорить и вести себя уверенно? Достаточны ли мои права? Сильная ли у меня позиция? Достаточен ли у меня опыт? Если у меня противники - правда ли, что их позиция безукоризненна? Какие у них слабые моменты? Уверен в себе тот, кто на основании собственного опыта знает, что он сможет справиться с трудностями и препятствиями.
Вам нужен позитивный опыт успехов - создавайте банк успехов.
На день планируйте небольшое количество дел, и точно их выполняйте. Если 3 дела в день для вас – много, начните с одного.
Совсем круто - определите свои цели на 5 лет – 3 года – 1 год.
Кроме банка успехов, вам нужна оперативная память успехов: умение в нужный момент вспомнить о своих успехах, о том, что у тебя это получалось и все возможности для успеха у тебя есть. Фиксируйте (запоминайте, записывайте) дела, с которыми вы справились, задачи, которые решили. Каждый день записывайте в тетрадь не менее 20-ти своих достоинств, внутренних или внешних. Смотри Тетрадь успехов.
Развивайте привычку во всем видеть плюсы: в жизни видеть радости и возможности, в людях - сильные и добрые стороны, в себе - все это сразу. Хвалите других людей, делайте им комплименты – не меньше 3-х раз в день. Развивайте позитивное мировосприятие.
480м=8ч
.60м=1ч
.36000с=600мин=10ч
.2400м.=40ч
в сутках
72ч.=3сут
24000ч.=1000сут
144000м.=2400час=100 сут
24ч.=1 сут