М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Aruuuuuuuu
Aruuuuuuuu
05.10.2021 21:58 •  Математика

Решить . в первом вагоне и во втором было поровну зерна. после разгрузки 12и тонн зерна из 1 вагона, во втором стало на 22 тонны меньше, если в 1 вагоне осталось в 6 раз зерна больше, найдите сколько зерна было в каждом вагоне.

👇
Ответ:
kooyrina582mari
kooyrina582mari
05.10.2021
Пусть в 1-ом и во 2-ом вагонах было по х (т) зерна
В 1-ом вагоне осталось (х - 12) т зерна
Во 2-ом вагоне осталось (х - 22) т зерна
По условию задачи составим уравнение:
х - 12 = 6(х - 22)
х - 12 = 6х - 132
х - 6х = - 132 + 12
- 5х = - 120
    х = 24
ответ: по 24 т зерна было в каждом вагоне первоначально
4,4(95 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
GanifaGasanova505
GanifaGasanova505
05.10.2021
12 квітня все людство відзначало Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято виникло на честь першого польоту у космос людини і тим самим воно підкреслює нестримну жагу людського роду до пізнання нового. І саме у цей день 12 квітня 2011 р. у Царичанській ЗОШ I-III ступенів був проведений єдиний перший урок на тему: «Освоєння космосу – прогрес людства». Учні 1-11 класів мали змогу поринути у світ космосу, пізнати його незвідані простори, дізнатися про відомих космонавтів. Класні керівники підготували інтерактивні форми і методи роботи на урок. Це і «рольова гра», і «відкритий мікрофон», і «презентації», і «захист проекту». У кожному класі пролунало ім’я Юрія Гагаріна – першого космонавта. Учні мали змогу переглянути документальні матеріали першого польоту в космос, почути в записі слова Юрія Гагаріна перед стартом. Жоден учень не залишився байдужим ,у цей день далекий космос став близьким. А дитячих мрій стати космонавтом збільшилося.
4,5(87 оценок)
Ответ:
bogdankavolev9
bogdankavolev9
05.10.2021

Людство не залишиться вічно на землі, але, в гонитві за світлом і простором, спочатку несміливо проникне за межі атмосфери, а потім завоює собі весь навколосонячний простір».     Космос-це устрій            

. З давніх часів погляди людей були спрямовані в небо. Починаючи з перших кроків по землі людина, відчувала свою залежність від неба, її життя і діяльність багато в чому залежали від нього. Наші предки добре знали і розбиралися в кольорі неба. Для них небо було живим, наповненим, різноманітним. 

З Україною так чи інакше було пов’язане життя творців польоту у світовому просторі, це Костянтин Ціолковський, Микола Кібальчич, Юрій Кондратюк, Сергій Корольов, Валентин Глушко, Володимир Челомей, Михайло Янгель та багато інших вчених та дослідників.


4,8(30 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ