36 + 60 : 4*2 + 34= --- 60:4=15 15*2=30 30+36=66 66+34=100
42 + 54:3*2 - 18= --- 54:3=18 18*2=36 36+42=78 78-18=60
(760 + 100) - (430 +230)= ---760+100=860 430+230=660 860-660=200
(970 - 340) + (250 + 120)= --- 970-340=630 250+120=370 630+370=1000
600-60:6:2= --- 60:6=10 10:2=5 600-5=595
960-640:(4+4) *2= --- 4+4=8 640:8=80 80*2=160 960-160=800
(600-60):6:2= --- 600-60=540 540:6=90 90:2=45
(960-640) :4+4*2= ---960-640=320 320:4=80 4*2=8 80+8=88
176+218+206= --- 176+218=394 394+206=600
295+217+48= --- 295+217=512 512+48=560
Жирным написан ответ)
2) 3 кг м'яса по 68 грн за кілограм: 3*68=204 (грн);
3) вартість усієї покупки: 204+74=278 (грн).
Відповідь: вартість усієї покупки становить 278 гривень.