Зима та Осінь Жили були собі 4 пори року Зима, Весна, Літо, Осінь Та от якось була черга Зими над миром бути королевою , але ж Осінь на захотіла віддавати свої володіння старшій сестрі. І КАЖЕ: -Я Осінь королева , я володарка, я вб'ю тебе Зиму, якщо ти будеш лізти у мої справи! А Зима відповідає: -Сестро! Любо моя не треба добре будеш ти володаркою , але хто буде Новий рік зустрічати? -Я! Справлюсь і без тебе! Хопайте її я не хочу її тут бачити! -Ні не роби цього! Добре ти зустрінеш, а Дід Мороз прийде до діток? -Так! Не піклуйся про це він прийде.- каже Осінь Через декілька місяців наступив день нового року, а Осінь ще йде і йде діти просять Зимоньку хочуть снігу,сугробів велетенських, а Зими все нема та нема. Дід Мороз побачивши у свій хрустальный шар цей безлад в цьому городі і передав Осінь листа в якому написано про те що він не прийде до діток якщо вони не будуть слухняним, і якщо на вулиці не буде снігу та морозу! Осінь хутко побігла до Зими та сказала їй -Любо, сестренько моя прости мене не хочу бути володаркою завжди твоя черга -і відала їй корону. Ось тепер у тій країні все пішло Дуже добре і Дід Мороз прийшов і подарунки приніс . Все як було раніше! Всі радувалися і Зима і Весна і Літо і Осінь!
При нахождении значения выражения действия выполняются в следующем порядке:
1. В выражении отсутствуют скобки, и оно включает в себя действия только одной ступени, то тогда все операции выполняются по порядку слева на право.
2. Если в выражении отсутствуют скобки, и присутствуют действия двух ступеней. Тогда в первую очередь выполняются действия второй ступени, а во вторую действия первой ступени. Правило слева направо при выполнении действий одинаковой ступени выполняется.
3. Если выражение содержит скобки, то действия в скобках выполняются в первую очередь. Остальные действия выполняются в соответствии с правилами 1. и 2.
lim x→0 (1- cos8x)/3x² = lim (1-1+(8x)²/3x² = lim (64x²/2)/3x² =
= 32/3 = 10' 2/3
lim n→∞ (1+1/n)^n = e
lim x→∞ (1 - 1/x)^(2-3x) ={ lim (1-1/y)^2] / {[lim (1-1/x)^x]³ =
= 1/(1/e)³ = e3
lim x→∞ [(2+3/x)/(5+7/x)]^(x+1) = 2/5