М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ivolobuewa2013
ivolobuewa2013
03.01.2020 01:25 •  Математика

Напишіть твір-мініатюру на одну з тем: 1.якби на землі не було кохання, чи варто було б його вигадати? 2.що я відкрив для себе читаюти омар хайяма? 3.образ гамлета-європейського інтелегента, індивідуаліста, носія ренесансих ідеалів у трагедії в.шекспіра.

👇
Ответ:
Артём19777777
Артём19777777
03.01.2020
У трагедії «Гамлет» (1601) Вільям Шекспір, переробивши сюжет середньовічної легенди та старої англійської п'єси про принца Амлета, з найбільшою глибиною відобразив трагедію гуманізму в сучасному йому світі. Гамлет, принц датський, — прекрасний образ гуманіста, який зіткнувся зі світом, ворожим до гуманізму. Підступне вбивство його батька розкриває перед сином зло, що панує в країні. Обов'язок помститися за вбивство батька для Гамлета — не звичайна, кровна помста. Вона виростає для нього в громадський обов'язок боротьби за праве діло, у велику і важку історичну задачу.

Звихнувся час наш. Мій талане клятий, Що я той вивих мушу виправляти!Однак у цій боротьбі Гамлет зволікає, деколи жорстоко дорікаючи собі за бездіяльність. Іноді висловлюється думка, що Гамлет є слабкодухою від природи людиною, мислителем і споглядачем, не здатним до рішучих дій. Але це не так.

У героєвій трагедії показана та могутня сила почуттів, якою відрізнялися люди епохи Відродження. Він важко переживає загибель батька, і ганебний шлюб матері. Гамлет кохає Офелію, але не знаходить з нею щастя. Його жорстокість і образливі слова в поводженні з дівчиною свідчать про силу кохання і розчарування.

Гамлет відрізняється шляхетністю й виходить з високих гуманістичних уявлень про людину. Саме звідси випливає його колосальне озлоблення, коли він стикається з оточуючим його світом брехні та злочинності, підступністю та блюзнірства.

Гамлет здатний на велику й вірну дружбу. У своїх стосунках він чужий феодальним упередженням, людей він цінує за особистими якостями, а не за становищем, яке вони посідають. Єдиним його близьким другом виявляється студент Гораціо. Зневажаючи царедворців, Гамлет приязно зустрічає людей мистецтва — акторів. Його любить народ, про що з тривогою говорить король.

Гамлет — людина філософської думки. В окремих фактах він уміє бачити вираження великих загальних явищ. Але не сама про собі здатність до роздумів затримує його дії в боротьбі, а ті похмурі висновки, до яких він приходить в результаті розмірковувань над усім оточуючим. Події, що відбуваються при дворі, приводять Гамлета до узагальнюючих висновків щодо людини і світу загалом. Якщо у світі можливе таке зло, якщо в ньому гинуть чесність, любов, дружба, гідність людини, тоді він справді «розглядався» а «час звихнувся». Світ уявляється Гамлетові або городом, де буяють бур'яни, або в'язницею, добре впорядкованою, з казематами, камерами й підземеллями. Гамлет називає світ «буйним садом», що плодить лише дике та лихе сім'я. Він заявляє своїм товаришам, які приїздять, що «Бути чи не бути» Гамлет висловлює сумніви щодо цінності самого життя. Перераховуючи різноманітні біди людини, він змальовує звичаї суспільства. Бідність він сприймає як нестерпно важку для людини, адже їй доводиться терпіти

... бичі й наруги часу,Гніт можновладдя, гордія зневаги,Відштовхнуту любов, несправедливість,Властей сваволю, тяганину суду,З чесноти скромної безчесний глум...Отже, Гамлет вражений не тільки злочинністю Клавдія, а й усією системою чужих йому принципів життя й моральних понять. Герой знає, що не може обмежитись лише помстою, бо вбивство Клавдія не змінить світу. Гамлет не відмовляється від помсти, але разом із тим усвідомлює, що завдання його набагато ширше — протидіяти злу загалом.

Велич завдання й об'єктивна нездійсненність її зумовлюють надзвичайну складність внутрішнього життя і дій Гамлета. У житті «безчесної гри», «оплутаному тенетами підлоти», йому важко визначити власне місце і знайти реальні засоби боротьби. Масштаби зла гнітять Гамлета, викликають у нього розчарування, усвідомлення мізерності своїх сил. Людина і світ сприймаються не такими, якими вони йому уявлялися раніше.

Таким чином, Гамлет стикається не з випадковим злочином, не з одиничним ворогом, а з цілим ворожим суспільством. І саме тому, що його далекоглядна філософська думка розкриває перед ним закони цього суспільства, він відчуває своє безсилля в боротьбі проти зла.

Зміст трагедії «Гамлет» навіяний суспільними умовами Англії того часу, але значення її виходить далеко за межі однієї країни й одного історичного періоду. Показана в ній картина гноблення й брехні, зокрема тиранії, виявилося вірним на довгі часи. Звідси незгасаючий протягом століть інтерес до Гамлета, шляхетного і самотнього борця проти зла, і до його страдницьких переживань в умовах нерівної боротьби.
4,6(98 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Мария017
Мария017
03.01.2020
Произведение чисел 6 и 8 увеличьте на 35
6*8+35=83

Четверть суток увеличьте в 6 раз.Сколько это часов?
24:4*6=36

Произведение чисел 6 и 8 дополните до 100
6*8=48 100-48=52  значит 6*8+52=100

Первый множитель 7 второй такой же Найдите произведение
7*7=49

Какое число в 7 раз меньше 21
21:7=3

какое число в 8 раз больше 2
2*8=16

длина ленты 42 см отрезали 6 частей сколько см ленты отрезали
???

проволоку длиной 28 дм разрезали на куски по 8 дм каждый сколько вышло кусков
28:8=3 (ост.4) 3 куска и 4дм осталось

контрольная работа началась в 11ч 15мин и продолжалась 20мин в котором часу она закончилась
в 11ч 35мин

произведение 48 первый множитель 6 запишите второй множитель
6*8=48

делимое 54 делитель 6 запишите частное
54:6=9

частное чисел 30 и 6 увеличьте в 9 раз
30:6*9=45

частное чисел 42 и 6 увеличьте на 24
42:6+24=31

частное чисел 24 и 6 уменьшите в 2 раза
24:6:2=2

запишите частное 45кг и 5 кг
45:5=9 кг

от шнура длиной 2 м отрезали 3 дм какова
длина остатка шнура
2м=20дм 20-3=17дм или 1м 7дм

сумму чисел 3 и 4 увеличьте в 8 раз
(3+4)*8=56
есть два произведения 7 и 5 и 6 и 6 запишите меньший результат
7*5=35 6*6=36 меньший результат 35

разность чисел 22 и 15 увеличьте в 6 раз
(22-15)*6=42

первый множитель 7 второй разность чисел 44 и 35 запишите произведение
7*(44-35)=63

запишите ответы уравнений x-5=18 38-x=10
х-5=18
х=18+5
х=23

38-х=10
х=38-10
х=28

на сколько 43 меньше чем произведение чисел 7 и 7
7*7-43=6  на 6

Масса поросенка 7 кг а овцы в 7 раз больше запишите массу овцы
7*7=49 кг масса овцы

матери 28лет а дочь в 4 раза младше на сколько лет дочь младше матери
28:4=7 лет дочери
28-7=21 на 21 год дочь младше мамы
4,5(43 оценок)
Ответ:
kurilov218
kurilov218
03.01.2020
1) у=kx+b, где х - независимая переменная а k и b числа - это линейная функция.
2) Графиком линейной функции является прямая. Для построения прямой достаточно знать две её точки. Следовательно, чтобы построить график линейной функции, нужно найти две любые точки, через которые он проходит. Абсциссу, то есть координату x, для каждой точки выбираем сами. Удобно брать первой x=0. Следующую абсциссу желательно брать на расстоянии, не меньшем 2 единиц, например, x=2, или x=-2. Чем дальше друг от друга расположены точки, тем точнее получится график. Если k и b — дроби, следует (по возможности) подбирать x таким образом, чтобы обе координаты (x;y) являлись целыми числами.
3) С осью абсцисс график функции может иметь любое количество общих точек (или ни одной). С осью ординат — не более одной (так как по определению функции каждому значению аргумента ставится в соответствие единственное значение функции). Чтобы найти точки пересечения графика функции y=f(x) с осью абсцисс, надо решить уравнение f(x)=0 (то есть найти нули функции).Чтобы найти точку пересечения графика функции с осью ординат, надо в формулу функции вместо каждого x подставить нуль, то есть найти значение функции при x=0: y=f(0).
4) у=0 в тех точках, где график пересекает ось х, у больше 0, там где график выше оси х, у меньше 0 там, где график ниже оси х.
5) Если функция задана формулой y=f(x), чтобы найти значение функции по данному значению аргумента, надо в формулу функции вместо каждого икса подставить это значение и вычислить значение y.
6) Всё просто, значение аргумента - это x, а значение функции - это y, так что если у тебя есть y, смотри на ось y(вертикальная), и ищи точку, которая соответствовала бы значению y, теперь смотри на значение точки по оси x(горизонтальной), это и есть x.
7) k>0 график проходит в 1 и 3ч (прямая наклонена вправа)k<0 график проходит во 2 и 4ч (прямая наклонена влева)b>0 график пересекает ось оу выше оси охb<0 график пересекает ось оу ниже оси ох 
к - коэффициент 
8) х=а это прямая, параллельная оси ординат х=0 это ось ординат у=0 это прямая, параллельная оси абсцисс
9) при равенстве коэффициентов прямые совпадут при равенстве к и разных в будут параллельны. при разных к пересекутся для общей формулы: у=кх+в 
10) Чтобы найти координаты точки пересечения графиков двух линейных функций, следует приравнять выражения у в этих функциях. Решив уравнение найдем абсциссу точки пересечения, а подставив значение х в любую из формул, найдем у. Для проверки подставляй в обе формулы, чтобы увидеть, что результаты одинаковые.
11) График функции проходит через точку, если координаты этой точки обращают формулу функции в верное числовое равенство. Таким образом, чтобы выяснить, принадлежит ли графику функции точка, надо подставить координаты точки в формулу функции. Если получится верное числовое равенство, точка лежит на графике.
12) Прямая пропорциональность — функциональная зависимость, при которой некоторая величина зависит от другой величины таким образом, что их отношение остаётся постоянным. Иначе говоря, эти переменные изменяются пропорционально, в равных долях, то есть, если аргумент изменился в два раза в каком-либо направлении, то и функция изменяется тоже в два раза в том же направлении.
13) График прямой пропорциональности представляет собой прямую, проходящую через начало координат.
14) График прямой пропорциональности проходит через начало координат. График прямой пропорциональности есть прямая. Прямая задается двумя точками. Таким образом при построении графика прямой пропорциональности достаточно определить положение двух точек. Но одну из них мы всегда знаем – это начало координат. Осталось найти вторую.
15) при k<0 график расположен в 2 и 4 четвертях при k>0 график расположен в 1 и 3 четвертях
4,4(45 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ