Слабо натянутый ремень — предпосылка к дополнительному травмированию грудной клетки или брюшной полости => вы должны правильно подогнаны по размерам туловища человека. Рулевого колеса перед пассажиром нет — упритесь кистями полусогнутых рук в приборную доску. Голову же и шею наклоните возможно ниже. Пассажир, сидящий на заднем сидении и пристегнутый ремнем безопасности, должен лечь на сиденье и прикрыть руками голову. Если на заднем сиденье нет ремней безопасности то в этом случае рекомендуется согнуться и опереться руками в спинку переднего сиденья. Я считаю,что крепко держаться руками за сиденье или поручни и петли, если вы не используете ремни безопасности — не стоит,т.к при высокой скорости. у вас не хватит сил удержаться.
если же удар приходится сзади,то пассажиру нужно принять такое положение, чтобы голова и шея плотно прижались к спинке сиденья, колени уперлись в приборную доску, а руки крепко держались за край сиденья. Пассажиры на заднем сидении должны занять аналогичные позы, упершись коленями в спинки передних сидений.
Останнім часом сучасна людина абсолютно помилково стала розподіляти саму себе і природу. Думається, що всі ми забули, що ми є не чим іншим як природою та її найяскравішим виявом, між людиною і природою можна впевнено поставити повноцінний знак рівності. Особливо приємно усвідомлювати той факт, що людина і природа – це одне і те ж тоді, коли в людській свідомості поселяється думка про те, наскільки велика природа, наскільки великий і дивовижний світ. Насправді, зрозуміти це дуже просто, необхідно лише уважно гати за природними явищами, замислюватися про них і давати їм належну оцінку, якої вони заслуговують.
Одним із самих чудових явищ великої природи є ліс. У лісі росте безліч цікавих рослин, там мешкає безліч тварин і комах. Знайомитися з цим дивовижним світом природи можна практично без зупинки і втомлення. Як прекрасно часом буває поглянути на ліс днем. Сонце висвітлює верхівки дерев, проникає між ними, створюючи прекрасне поєднання свого світла і тіні від дерев. Десь високо над головою можна почути звучання співу птахів, при цьому і навколо тебе теж відбувається активна діяльність, лісове життя кипить. При всьому при цьому людина далеко не відчуває себе чужорідним тілом у цьому прекрасному місці. Саме в лісі для людини відкривається повноцінна гармонія. Незважаючи на безліч звуків і інші дивовижні прояви природи, людина відчуває себе чудово, дуже умиротворено. Причина тому зрозуміла – перебуваючи на природі, людина відчуває себе так само, як і вдома. Ще більш прекрасний ліс в нічний час доби. Надзвичайно цікаво прислухатися до життя лісу вночі, адже він оживає по-новому, так, як ніколи раніше. Він неповторно звучить, відсутність видимості загострює інші почуття людей, надаючи людській свідомості нові риси, про які ніхто з нас раніше не замислювався.
2)96+19.2=115.2(кг)
или
1)1/5=0.2(кг)
2)96+0.2=96.2