ответ: 426 км.
Пошаговое объяснение:
210 : 70 = 3 (часа) - время, за которое второй поезд проехал 210 км со скоростью 70 км/ч, по условию задачи.
3 часа - время, которое ехал первый поезд, такое же как и второго, так как они выехали со станции одновременно, по условию задачи.
72 * 3=216 (км) - проехал за 3 часа первый поезд, со скоростью 72 км/ч,
по условию задачи.
Тогда:
216 + 210 = 426 (км) - расстояние, которое было между поездами, так как они выехали со станции в противоположных направлениях, по условию задачи.
ответ: 426 км.
Викопні останки мамонтів виявлені на півночі Європи, Америки і трохи південніше – на широті Каспійського моря і озера Байкал. Вимерли мамонти десь 44-26 тисяч років тому, про що свідчать радіовуглецеві датування та результати Палинологічного аналізу численних поховань їх останків.
Воістину невичерпний «склад» мамонтових кісток – це Сибір. Гігантські кладовища мамонтів – Новосибірські острова. У минулому столітті там щорічно видобували від 8 до 20 тонн момонтових бивнів.
Вважається, що за 200 років з Сибіру вивезли бивнів приблизно від 50 тис мамонтів. Кілограм доброго бивня йде за кордон по 100 доларів; за голий скелет мамонта японські фірми пропонують від 150 до 300 000 доларів.
Оскільки останки мамонтів знаходяться в гігантських природних холодильниках – в шарах, так званої вічної мерзлоти, то вони дійшли до нас в гарному стані. Вчені мають справу не з окремими скам’янілостями або кількома кістками скелетів, а можуть вивчити навіть кров, м’язи, шерсть цих тварин і визначити також, чим вони харчувалися.
3x-60 =124-x
3x+x=124+60
4x=184
x=184:4
x=46( в первой )
1) 124 - 46 = 78 (яблок)
ответ:в 1-46 , 2 - 78