М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
алан62
алан62
09.06.2023 04:55 •  Математика

Вдеревне только вылупились цыплята из яиц, а курочка уже кудахчет: «ко мне, мои маленькие! ». а на птицефабриках цыплята выводятся в инкубаторах – и сразу возникает проблема, как их оттуда забрать? наседки ведь нет. как решить без наседки? (речь идёт о тех птицефабриках, где нет транспортных конвейеров) австрийский натуралист конрад лоренц поставил опыт: он брал гусят, которые только что вылупились из яиц в инкубаторе, и начинал ходить вместе с ними вместо гусыни. и даже плавать в водоёме. оказалось, что пёрышки гусят, растущих без матери, намокали в воде, в то время как у гусят при маме пёрышки не намокали. лоренц пробовал смазывать пух гусят жиром их копчиковой железы гусыни, но это мало . почему намокали пёрышки гусят, оставшихся без гусыни? предложите опыты, с которых можно проверить ваши гипотезы. израильский зоопсихолог г. гварьягу приступил к выпуску новых устройств для птицеводства – импритинг- якорей. они значительно снизят смертность индюшат, что даст существенную фермерам – . принцип действия импритинг-якорей основан на феномене запечатления, характерном для индюшат и выражающемся в так называемой реакции следования. индюшата запоминают первый объект, который они видят, вылупившись из скорлупы, и впоследствии, неотступно следуют за ним. когда на фермах появляются тысячи индюшат, они запоминают друг друга или фермера.

👇
Ответ:
dashaKrylova41
dashaKrylova41
09.06.2023
Потому что жир приходит к гусятам через гуску. И не сразу, а со временем.
А там они живут без взрослых особей.
4,7(88 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
missis23ashikhmina
missis23ashikhmina
09.06.2023

  Пропоную скласти таку казку про зиму для другого класу:

  Прийшла на Землю Зима. Вона щодня з вірним товаришем Морозом розмальовувала віконця хат та трусила з неба снігом. Усі раділи. Сніговий шар слугував для рослин ковдрою. Так вони легше тірпли мороз.

  Але одного разу сніг почав танути. Почалась сльота. Мороз поцікавився у подружки, що ж з нею сталось. Виявилось, що Зима прихворіла. Тому до нас у гості почала вриватися Весна прямо посеред січня. Але Мороз вилікував Зиму. І вулиці знову прикрасив пухкий сніжок.

4,4(58 оценок)
Ответ:
LenaVolotova
LenaVolotova
09.06.2023
У наших лісах росте понад 500 видів лікарських рослин, кожен з яких має широке застосування в формації і народній медицині. Трави, що мають у своєму складі цілющі речовини, часто відрізняються особливою чутливістю до наявності світла, грунті і навколишньому середовищу, що робить їх пошук дуже захоплюючим заняттям. Хвойні ліси давно вважаються джерелу здоров’я і найчистішого повітря. Хвойники багаті ялівцем, сосною, ялицею. Перший застосовується як бактерицидний і снодійного кошти, масло ялиці для лікувального масажу, а сік сосни надає зігріваючу дію і надзвичайно корисний при застуді. Кедрова олія підійде для лікування шкірного покриву від запалень і навіть опіків.
Листяні ліси володіють не меншим арсеналом, лікарські рослини яких використовується для зцілення від величезної кількості недуг. Прикладом може послужити гриб-чага, який зазвичай виростає на стовбурах беріз. Його використовують як протизапальний засіб при захворюваннях кишечника. До речі при останньому захворюванні дуже ефективна гірка настоянка з полину, яку часто можна зустріти на не великих пролісках. Листяні лісові масиви відрізняються підвищеною вологістю, що створює прекрасне середовище для росту валеріани, застосовуваної при хворобах серця і нервових розладах. З квітучих кошиків ромашки лікарської видобуваються ефірне масло, воно використовується для різних примочок, полоскань.. 3Крім того, на узліссях і галявинах шукають такі лікарські рослини лісу, як материнку і звіробій. Першу застосовують для лікування алергії, другий для того, щоб поліпшити роботу шлунка. На околицях лісу, у ярах або на берегах річок зустрічаються чагарники малини, іноді шипшини, які багаті вітаміном С і широко застосовуються при грипі та застуді. Тут же ростуть деревій, загоює рани, живокіст, коріння якого хороші при розтягненнях і ударах, аїр, зміцнюючий волосся і робить їх здоровими. Все більше і більше зростає попит на препарати, в основі яких речовини рослинного походження. Від них менше побічних ефектів, ніж від синтетичних. Вони не так токсичні і рідше викликають алергії.
4,7(51 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ