Господар купив однакову кількість кілограмів буряку і моркви.за бурякивін заплатив 16 грн.скільки коштує морква, якщо ціна за кілограм буряка 4 грн, а моркви 3 грн 3 обернені і
Решаем обратную xyz · 73 = ab 254 3z -число, оканчивающееся на 4 это 3 на 8 значит z=8 перепишем столбиком х у 8 7 3 3х(3у+2)4 7х(7у+5)6 при сложении 3у+2 + 6 - число, оканчивающееся на 5 если 3у +8=15 , тогда у- дробное если 3у+8 =25, то у - дробное 3у+8 =35 у= 9 теперь снова х98 умножим на 73 столбиком х 9 8 7 3 (3х+2) 9 4 (7х+6)8 6 а в 2 5 4 3х+2+8+1 ( в остатке от 15) дает число, оканчивающееся на 2 это получится при х=7 итак 798 умножим на 73 и получим 58254
Решаем обратную xyz · 73 = ab 254 3z -число, оканчивающееся на 4 это 3 на 8 значит z=8 перепишем столбиком х у 8 7 3 3х(3у+2)4 7х(7у+5)6 при сложении 3у+2 + 6 - число, оканчивающееся на 5 если 3у +8=15 , тогда у- дробное если 3у+8 =25, то у - дробное 3у+8 =35 у= 9 теперь снова х98 умножим на 73 столбиком х 9 8 7 3 (3х+2) 9 4 (7х+6)8 6 а в 2 5 4 3х+2+8+1 ( в остатке от 15) дает число, оканчивающееся на 2 это получится при х=7 итак 798 умножим на 73 и получим 58254
буряк одна- 4 16
морква кова 3 ?
16:4=4 кг купив буряка
3*4=12 грн заплатив за моркву
кількість ціна за 1кг вартість
буряк одна- 4 16
морква кова ? 12
16:4=4 кг буряка купив
12:4=3 грн коштує 1 кг моркви
кількість ціна за 1 кг вартість
буряк одна- ? 16
морква кова 3 12
12:3=4 кг моркви купив
16:4=4 грн коштує 1 кг буряка
кількість ціна за 1 кг вартість
буряк одна- 4 ?
морква кова 3 12
12:3=4 кг моркви купив
4*4=16 грн заплатив за буряк