Волимпиаде по приняли участие 120 учащихся пятых и шестых классов . пятиклассники составляли 55% всех учасников . сколько пятиклассников участвовали в олимпиаде?
Зима та Осінь Жили були собі 4 пори року Зима, Весна, Літо, Осінь Та от якось була черга Зими над миром бути королевою , але ж Осінь на захотіла віддавати свої володіння старшій сестрі. І КАЖЕ: -Я Осінь королева , я володарка, я вб'ю тебе Зиму, якщо ти будеш лізти у мої справи! А Зима відповідає: -Сестро! Любо моя не треба добре будеш ти володаркою , але хто буде Новий рік зустрічати? -Я! Справлюсь і без тебе! Хопайте її я не хочу її тут бачити! -Ні не роби цього! Добре ти зустрінеш, а Дід Мороз прийде до діток? -Так! Не піклуйся про це він прийде.- каже Осінь Через декілька місяців наступив день нового року, а Осінь ще йде і йде діти просять Зимоньку хочуть снігу,сугробів велетенських, а Зими все нема та нема. Дід Мороз побачивши у свій хрустальный шар цей безлад в цьому городі і передав Осінь листа в якому написано про те що він не прийде до діток якщо вони не будуть слухняним, і якщо на вулиці не буде снігу та морозу! Осінь хутко побігла до Зими та сказала їй -Любо, сестренько моя прости мене не хочу бути володаркою завжди твоя черга -і відала їй корону. Ось тепер у тій країні все пішло Дуже добре і Дід Мороз прийшов і подарунки приніс . Все як було раніше! Всі радувалися і Зима і Весна і Літо і Осінь!
Переводим с русского на математический язык. Полкило = 1/2 кг ДАНО П = 27 руб/шт - цена пирожного Nп = 2 шт - количество пирожных. К = 460 руб/кг - цена конфета Nк = 1/2 кг = 0,5 кг - количество конфет Г= 20 руб/кг - цена груш Nг = 1 кг - количество груш. Д = 500 руб - количество денег НАЙТИ С = ? - сдача. РЕШЕНИЕ Пишем такое выражение для Сдачи. С = Д - (П*Nп +К*Nк + Г*Nг)= ? Подставим известные значения. С = 500 - (27*2 + 460*0,5 + 20*1) = ? Упрощаем. вычисляем С = 500 - (54 + 230 + 20) = 500 - 304 = 196 руб - сдача - ОТВЕТ Специально написано формулами, для развития разума, хотя можно вычислить и по действиям: 1) 27*2 = 54 руб - стоимость пирожных 2) 460 * 0,5 = 230 руб -стоимость конфет 3) 20 * 1 = 20 руб - стоимость груш - это выражение можно пропустить. 4) 54 + 230 + 20 = 304 руб - стоимость покупки 5) 500 - 304 = 196 руб - сдача - ОТВЕТ.
55%=11/20*120=66