М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Xela936
Xela936
19.04.2021 06:21 •  Математика

Інформація про небезпечні продукти. іть будь ласка.

👇
Ответ:
Azamatovna11
Azamatovna11
19.04.2021
1. Глутамат натрію. Не можна їсти продукти з добавкою Е-621 (глутамат натрію). Берете упаковку товару в магазині і читаєте. Якщо вказаний глутамат натрію, не купуєте її зовсім. Глутамат натрію є підсилювачем смаку. Зараз його додають навіть у найнесподіваніші продукти, щоб «підсадити» на них населення. Будьте уважні! Краще користуйтеся природними продуктами: сіль, цукор, перець і т.д. Але глутамат ні в якому разі!
2. Цукрозамінники. Хоча багато цукрозамінники не містять калорій і дуже економічні (один пластиковий контейнер заміняє від 6 до 12 кг цукру), незважаючи на це, їм не варто безоглядно довіряти. Виявляється, відчувши солоденький смак, наш стравохід думає, що зараз отримає порцію вуглеводів - а їх немає. Після такого «обману» будь-які вуглеводи, які потрапляють в організм протягом 24 годин після цієї «посилки», викликають сильне відчуття голоду. НІЯКІ цукрозамінники не можна вживати.
3. Трансжири. Масло 72,5% не можна їсти ні в якому разі. Це трансжири - рослинна олія низького сорту, розбите водородом. Масла менше 82,5% НЕ БУВАЄ. Якщо не вийде знайти таке масло, то краще їжте рослинне. Краще з'їжте дві ложки натурального вершкового масла, ніж цілу пачку або кілограм трансжирів.
4. Малосольний оселедець в пластикових упаковках. Малосольний оселедець зберігається тільки в олії. Ні в якому оцті, вині він не зберігається. Якщо оселедець без олії, значить в неї доданий уротропін.
5. Червона ікра малосольна. Принцип той же. Червона ікра довго не зберігається. Тільки в замороженому вигляді або сильносолених. Якщо продається слабосолона, значить в неї доданий або уротропін, або лимонна кислота. Може бути додано щось інше, але на виході все одно виходить формальдегід.
6. Завідомо генно-інженерні продукти. Арахіс. Імплантується ген петунії. Страшно отруйна речовина. І комахи арахіс не їдять. Зелений горошок (консервований). Кукурудза (консервована). Імпортна картопля. Крабові палички (крабова есенція, змішана з соєю). Какао.
7. Кукурудзяні палички і пластівці з цукром. Якщо купуєте кукурудзяні пластівці, палички, вони повинні бути тільки НЕ солодкі. Тому що цукор не використовують у виробництві. Цукор горить при температурі 140 градусів. Тому використовують цукрозамінники, в даному випадку цикломат.
8. Каші і крупи з ароматизаторами і барвниками, ідентичними натуральним Це хімічні речовини, що мають запах - присмак груші, полуниці, банана і т.д. Нічого натурального тут немає.
9. Льодяники, барбарис. Зараз використовується настільки сильна хімічна есенція, що якщо ви злегка намочену цукерочку залишите на скатертині, вона пропале скатертину наскрізь, разом з лаком. Знищується навіть пластик. Уявіть, що відбувається з вашим шлунком.
10. Мармелад. Нинішній мармелад - це просто чудеса хімічної промисловості. смертельно небезпечно.
11. Джеми. Найпотужніші антиокислювачі. Ніколи ви не зможете зберегти вишню в такому первозданному вигляді.
12. Смажена картопля в фаст-фудах і готова в магазинах. Зараз використовуються антиокислювачі такі, що картопля тримається рік і не чорніє. Все, що стосується фаст-фудів. Шаурми, пиріжки і навіть салатики в Макдональсі.
13. Варені ковбаси. Вони з генно-модифікованої сої. Сосиски, сардельки, варена ковбаса, паштети й інші продукти з так званими прихованими жирами. У їх складі сало, нутряний жир, свиняча шкірка займають до 40% ваги, але маскуються під м'ясо, у тому числі і за до смакових добавок.
14. Шинка. Ні про яку натуральность в даному випадку взагалі не йдеться. Береться тоненька шийка і кілограм гелю. За ніч у спеціальній машинці гель «расколбашівається» разом зі шматочком шийки, і до ранку виходить величезний шматок «м'яса». Як такого м'яса в ньому не більше 5%. Все інше - гель (каратінін, підсилювачі смаку, підсилювачі кольору). Рожевий колір такому «м'ясу» надають підсилювачі кольору разом зі спеціальними лампами. Якщо вимкнути лампи у вітрині, ви побачите, що колір - зелененький такий.

15. Сирокопчені ковбаси. Як раніше вже ніхто не коптить. Використовуються коптильні рідини, в яких знову-таки формальдегід.


4,4(14 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ylianа06
ylianа06
19.04.2021
1) 848: 8=106(мешков) манной крупы                                                                   2) 848-106=742(мешка) с крупой осталось                                                         3) 742: 7=106(мешков) с гречкой                                                                             ответ: 106 мешков с гречневой крупой
4,4(82 оценок)
Ответ:
Марош3
Марош3
19.04.2021
1) 848: 8=106(мешков) манной крупы                                                                   2) 848-106=742(мешка) с крупой осталось                                                         3) 742: 7=106(мешков) с гречкой                                                                             ответ: 106 мешков с гречневой крупой
4,5(66 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ