М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
karo35
karo35
13.11.2020 18:02 •  Математика

Нужно сочинение на тему подготовка к выходу на природу.

👇
Ответ:
rega1122
rega1122
13.11.2020

Тепер, коли ви знаєте, як орієнтуватися на місцевості, визначати сторони горизонту різними користуватися картою, встановлювати своє місцезнаходження на місцевості і на карті і вибирати потрібний напрямок руху, необхідно все це закріпити на практиці. Найбільш доступним і ефективним придбання умінь і навичок безпечного перебування в природних умовах можна вважати підготовку і проведення туристських походів.

Найпоширенішою і доступною формою туристських походів є одноденні походи з батьками або вчителем.

Для того щоб будь-який вихід на природу пройшов успішно, до нього необхідно добре підготуватися.

Ми розглянемо один з можливих варіантів підготовки до одноденного походу, метою якого буде отримання початкових навичок у орієнтуванні на місцевості як одного з елементів у забезпеченні безпеки людини в природних умовах.

При підготовці до походу вам необхідно взяти найактивнішу участь у розробці його плану спільно з батьками або з групою однокласників під керівництвом вчителя, якщо в похід йдете класом.

При розробці плану необхідно детально обговорити основні мети походу та навчальні завдання, які необхідно буде відпрацювати в поході. З урахуванням цього вибрати район походу і визначити маршрут руху. При цьому необхідно мати на увазі привабливість подорожі і посильность відпрацьовуваних завдань. Головне, щоб у поході ви ближче познайомилися з природним середовищем і отримали задоволення від спілкування з нею.

Визначаючи район подорожі, необхідно його детально вивчити. Потім розробити маршрут, для чого знадобиться великомасштабна карта обраного району. Встановлюються початкова та кінцева точки маршруту і основні орієнтири, через які проходитиме маршрут. Повороти на маршруті краще вибирати у характерних, легко розпізнаваних орієнтирів. (Відстань між орієнтирами не повинно перевищувати 2 км.) Після цього необхідно провести розрахунок руху по маршруту.


4,4(88 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Ученая13
Ученая13
13.11.2020
1.Нерациональное размещение потенциально опасных объектов производственного значения,хозяйственной и социальной фактуры
2.Технологическая отсталость производства,низкие темпы внедрения ресурсо-энергосберегающих и других технически совершенных и безопасных технологий
3.Износ средств производства,достигающий в ряде случаев предъаварийного уровня
4.Увеличение объема транспортировки,хранения,использования опасных веществ и материалов
5.Снижение уровня безопасности на производстве,транспорте,в энергетике,сельском хозяйстве
6.Отсутствие нормативно-правовой базы страхования техногенных рисков
4,7(85 оценок)
Ответ:
faiarina2016
faiarina2016
13.11.2020
Доказательство заключается в следующем: исходя из того, что точка F принадлежит биссектрисе DEB, можно сделать вывод, что расстояние от точки F до прямых DE и BE одинаково. Соответственно и расстояния от F до AD и от F до DE одинаковы. И, если расстояния от F до прямых AD и BE одинаковы, то точка F лежит на биссектрисе угла ACB.  Зная по условиям задачи, что треугольник ABC равнобедренный, откуда следует, что медиана и биссектриса совпадают, то тогда точка F лежит на медиане, и, следовательно, является серединой основания AB.
4,7(79 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ