М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Rukishka05
Rukishka05
12.10.2022 14:38 •  Математика

Взале длиной 12 метров и шириной 8 метров надо покрыть пол квадратными плитками.сколько потребуется плиток,если площадь каждой плитки 4дм2?

👇
Ответ:
Yeger
Yeger
12.10.2022
См фото___________си фото ____________
Взале длиной 12 метров и шириной 8 метров надо покрыть пол квадратными плитками.сколько потребуется
4,7(80 оценок)
Ответ:
1234567890854
1234567890854
12.10.2022
Спершу перевели метрів дециметри 12м дорівнює 120 дециметрів, 8 метрів дорівнює 80 дм. Тепер необхідно знайти площу 120 дм*80дм=9600 дм². Тепер треба поділити 9600 дм² на 4 дм² і вийде 2400 плиток.
4,6(35 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Lux11
Lux11
12.10.2022

Казка про те, як Крапелька і Капітошка подорожували між землею і небом

Одного ранку в лісі з'явився Капітошка. З березового листа, що тремтів від  вітра, впала крапля на лист лопуха, звідти скотилася, прихопивши ще одну, на росисту травинку. І ось на ній захитався прозорий кругловидий веселун. Він переливався на травинці та вітався з жуками і мурахами, що пробігали повз. Опівдні стало припікати сонце, і поруч з Капітошкою приземлився джміль, щоб напитися.

Бешкетник схопив волохатого звіра за лапки і злетів високо. А потім опинився в надрах запашної квітки. Там, влаштувавшись на м'якій тичинці, він і задрімав. Розбудив його чийсь плач. На краю квітки висіла дощова Крапелька і скаржилася, що хоче додому до мами-хмари і до подружок. Гостинний господар запропонував їй найзручнішу тичинку і забулькав-задзвенів колискову, під яку заснув і сам.

З ранку стояла спека. Квітка розкрила свої пелюстки, і Капітошка з крапельками прокинулися і вже летіли легкою парою прямо в небо. Там Крапелька швидко знайшла сестричок і подружок, вони скупчилися , утворивши невелику хмарку. Вони поспішали розповісти, що бачили на землі. А Капітошка нікого не знав: він був народжений з роси і ніколи не бував у небі. Допитливий гість прислухався до розповідей крапельок: хтось потрапив у річку і плавав над нею всю ніч туманом. Або хтось потрапив у грунт і з підземною річкою вибіг до моря, піднявся назад у хмару, бо його  випарувало жарке південне сонце.

Оповідань було так багато, хмара пливла так довго, що земля знизу стала кам'янистою. А новеньких ставало все більше.

З великими труднощами знайшов Капітошка свою знайому Крапельку. Він довго умовляв її спуститися вниз, адже вони багато чого ще не бачили. Нарешті, коли земля внизу стала білою, Крапелька засумувала і погодилася. Вони стрибнули з краю хмари, що стала величезною, як гора. Їх підхопив вітер і закрутив. У Капітошки почали рости ручки і ніжки. Дві, три ... шість! Він перетворювався на щось нове, вже не на краплю і не  на росу.

Йшов перший сніг. Незабаром йому судилося розтанути під теплим сонцем неквапливої  осені. Перетворитися на струмки і калюжі. А потім випаруватися. Тоді Капітошка і Крапелька знову повернуться в хмару з новими розповідями.

4,7(64 оценок)
Ответ:
fwooper
fwooper
12.10.2022
Татарский язык, наряду с русским, является государственным языком Республики Татарстан (Закон Республики Татарстан «О языках народов Республики Татарстан», 1992). В Татарстане и в местах проживания диаспоры существует развитая сеть учебных и воспитательных учреждений, в которых используется татарский язык: дошкольные учреждения с татарским языком в качестве воспитания, начальные и средние школы с татарским языком в качестве средства обучения всем предметам, а также начальные и средние школы, в которых язык изучается как предмет.Кроме традиционного использования татарского языка в качестве предмета изучения и средства обучения на филологических факультетах Казанского государственного университета, пединститутов и педучилищ, татарский язык как язык обучения в настоящее время применяется на юридическом факультете и факультете журналистики Казанского университета, в Казанской консерватории и Казанском государственном институте искусства и культуры.На татарском языке издаётся учебная, художественная, публицистическая и научная литература, выходят десятки газет и журналов, ведутся радио- и телепередачи, работают театры. Центрами научного изучения татарского языка являются Факультет татарской филологии и истории Казанского университета, Факультет татарской филологии Казанского педагогического университета и Институт языка, литературы и искусства Академии наук Республики Татарстан.Значительный вклад в изучение татарского языка и его диалектов внесли ученые И. Хальфин, Г. Ибрагимов, Дж. Валиди, Г. Х. Алпаров, В. А. Богородицкий, В. Х. Хангильдин, Л. Заляй, М. Закиев, Д. Тумашева, В. Хаков, Ф. Ганиев, Г. Ахатов, С. Поварисов, Р. Сибагатов и др.
4,6(56 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ