М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ruslangusen
ruslangusen
09.08.2021 04:42 •  Математика

Угол при основании равнобедренного треугольника равен 50 градусов, чему равен внешний угол при основании треугольника, не смежный с данным углом? !

👇
Ответ:
Вадим1кр
Вадим1кр
09.08.2021
Внутренний -50°
внешний =180-50=130♡
4,7(70 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
вероника03
вероника03
09.08.2021

Явища в житті рослин наступають тоді, коли закінчується довга сніжна зима. Цей період найбільш яскравий і прекрасний у природі. Набряклі бруньки на деревах і чагарниках перетворюються в молоді листочки. Цікаво, що дерева та чагарники деяких видів цвітуть ще до того, як розпуститься листя рослин.

У зоні помірного клімату ранньою весною (вже на початку квітня) цвітуть вільха і ліщина. У них як тичинкові, так і маточкові квітки розташовані в різних суцвіттях, але на одній рослині. Ці рослини об'єднують у групу однодомних. Перехресне запилення здійснюється за до вітру, коли листя на деревах і чагарниках ще не розпустилися. Завдяки цьому, перешкод для перенесення пилку з тичинкових квіток на рильця маточкових немає.

Ще одне явище в житті рослин - це коли в кінці квітня в середній смузі Росії в лісах цвітуть різні верби. Вони мають гарні суцвіття жовтого кольору з сильним приємним запахом. Ці тичинкові суцвіття знаходяться на одних рослинах цього виду. А маточкові світло-зелені квітки на інших примірниках цього ж виду верби. Ці рослини відносяться до дводомних, так як у них маточкові і тичинкові квітки розташовуються на одній рослині. У цьому випадку запилення здійснюється за до комах. Цілий день бджоли і джмелі літають біля сережок верби, накопичуючи солодкий нектар і в той же час обпилити маточкові квітки пилком з тичинкових. У цей час бджоли роблять перший збір, тому бджолярі ставлять вулики з омшанніка.

Серед трав'янистих рослин раніше всіх цвіте мати-й-мачуха на берегах річок, на обривах і стрімких схилах. Суцвіття цієї рослини представляють собою кошики подібні суцвіттям кульбаби, але менших розмірів. Практично з-під снігу виростають стебла мати-й-мачухи з розташованими на них суцвіттями. Також на стеблах помітні коричневі лусочки - недорозвинені листя. Через деякий час після дозрівання і розсіювання плодів ранні пагони мати-й-мачухи гинуть, а їх змінюють пагони з великим листям, які зверху мають гладку структуру, а знизу покриті густими білими волосками.

Спробуйте прикласти до шкіри по черзі нижній та верхній боки листа, в першому випадку ви відчуєте тепло, а в другому - холод. Це пояснює, чому люди з давніх часів називають цю рослину мати-й-мачуха. У літній період в листках рослини утворюються органічні речовини. Їх запаси зберігаються в довгих і великих кореневищах. Завдяки цим відкладенням, на наступний рік у березні формуються квіткові пагони.

У більшості весняних рослин квітки з'являються до того, як розпуститься листя на деревах. Ці рослини накопичують органічні речовини в підземних частинах - цибулинах, кореневищах, бульбах. Такі запаси необхідні для утворення квіток, плодів і насіння. До рослин, квітучим навесні, відносять анемони, медунку, конвалію (це рослини з кореневищами), чистяк люетичній, ряст (утворюють бульби), гусяча цибуля, тюльпан (цибулинні рослини).

Часто серед рослин, що цвітуть ранньою весною, зустрічаються екземпляри з коротким періодом життя. Приміром, чистяк звичайний з'являється у березні на вологому грунті серед чагарників. Коли сніг розтане у квітні, у чистяків розпускаються листя і квітки зеленого кольору. А вже в травні надземні органи рослини в'януть і гинуть. Залишаються живими тільки підземні органи рослини. Це бульби, що представляють собою перетворену кореневу систему з накопиченими органічними речовинами. Крім цього, у грунт потрапляють бульби, що з'явилися у пазухах листків на стеблі. Такі бульби все літо перебувають у «сплячому» стані, а в осінній час проростають. Пророслі бульби взимку залишаються під сніговим покривом. А в наступному році навесні знову надземні пагони швидко ростуть і з'являються квітки і листя. Ось такі бувають явища в житті наших прекрасних рослин.

4,5(43 оценок)
Ответ:
lex9090
lex9090
09.08.2021
Треугольники ВОМ и АОD подобны по двум углам (<OBM=<ODA и <BMO=<OAD - накрест лежащие при параллельных ВС и АD и секущих ВD и АМ соответственно) с коэффициентом подобия 1/2 (ВМ=(1/2)*AD - дано).
Проведем высоту параллелограмма через точку О.Тогда FО=2ЕО.То есть
ОF=(2/3)*EF, a  OE=(1/3)*EF.
Sabcd=AD*EF=30см². (площадь параллелограмма дана)
Sbom=(1/2)*(1/2)*AD*(1/3)*EF=(1/12)*AD*EF. Или
Sbom=(1/12)*30=2,5 см²
Sbcd=(1/2)*Sabcd (так как диагональ BD делит параллелограмм на два равных по площади треугольника).
Итак, Sbcd=15 см². Тогда Smodc=Sbcd-Sbom или Smodc=15-2,5=12,5см².
ответ: Sbom=2,5см², Smodc=12,5см².

Второй вариант:
Площадь треугольника DBC=(1/2)*Sabcd или Sdbc=15см².
DМ - медиана, и Sbmd=Scmd=(1/2)*Sbcd=7,5cм²
ВО:DО=ВМ:АD=1:2. (доказано в первом варианте).
Высота МН из М к ВD для треугольников ВОМ и DОМ общая. Поэтому их площади относятся как 1:2, и площадь ∆ ВОМ=1/3 площади МВD, т.е. Sbom=7,5:3=2,5см².
Тогда, Smodc=Sbcd-Sbom или Smodc=15-2,5=12,5см².

Впараллелограмме abcd через точку м -- середину стороны bc -- проведён отрезок ам, который пересекае
4,6(59 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ