Достойный проект архитектурного бюро Оса, который они разрабатывали параллельно с Малевичем. Вводные здесь были примерно те же — небольшой участок земли, сильный перепад высот, рядом река и пруд, крупная транспортная развязка, частный сектор и горнолыжный комплекс, для которых нужно оставить доступ к реке и остановкам транспорта. Результатом, как и в предыдущем случае, стало единое, но не монолитное жилое пространство. Здания ещё проще по форме, чем у Малевича, но смотрятся свежо, современно и легко благодаря высоким рамам на кровле, через которые видно небо, и бело-голубому оформлению
Самый простой сделать так, чтобы носом пошла кровь, — ударить в переносицу. Удар должен быть четким и резким. Несмотря на эффективность, данный имеет серьезные недостатки, которые выражаются в виде болевых ощущений. Дискомфорт человек ощутит независимо от силы удара. Если механическое воздействие будет недостаточным, удар придется повторить. Если неправильно рассчитать силу, можно легко повредить носовую перегородку, так как состоит она из хрупкой хрящевой ткани.
Другие механические
Существуют менее опасные и более надежные методы вызвать кровотечение в домашних условиях.
Слизистая носа очень восприимчива к механическим воздействиям. Иногда достаточно поцарапать ее чем-то острым, например, ногтем. Следует учитывать, что в этом случае высок риск занести инфекцию.
Попробовать оторвать сухие корочки в носу. Для этого безопаснее использовать ватные палочки.
Встать на голову или посидеть, опустив голову вниз (между коленями). Кровь активно прильет к голове, на сосуды, расположенные в носу, возрастет давление, и они лопнут. Категорически запрещено стоять на голове людям с патологиями позвоночника и гипертонической болезнью. Опасность данного заключается в резком повышении внутричерепного давления, которое может спровоцировать слишком сильное кровотечение.
Серьезные физические нагрузки. Часто у профессиональных спортсменов после напряженной тренировки возникает носовое кровотечение. Это обусловлено резким повышением давления, которое является причиной повреждения капилляров. Такой метод противопоказан людям с патологиями сердца, язвой, астматикам и пациентам с туберкулезом.
Воздействие теплом. Непродолжительное тепловое воздействие вызовет расширение сосудов, а длительное – спровоцирует кровотечение. В качестве источника тепла используют – синюю лампу, мешочек с горячей солью, солнечный свет. Категорически противопоказан людям, у которых есть патологии носа в хронической форме и высокое артериальное давление.
У пациентов с заболеваниями сосудов, гемофилией и гайморитом в хронической стадии вызвать носовое кровотечение проще, поскольку при таких патологических процессах кровяные выделения периодически случаются самостоятельно. Существуют причины, которые провоцируют кровь:
климатические условия – резкое понижение температуры, изменение атмосферного давления, сильный ветер;
вдыхание сигаретного дыма;
любые резкие запахи;
лечение некоторыми медикаментами.
Модерн (фр. Moderne від лат. Modernus - новий, сучасний) - період розвитку європейського мистецтва на рубежі XIX-XX ст., Що включає різні художні течії і школи, представників яких об'єднувало антиеклектичний рух - прагнення протиставити свою творчість еклектизму попереднього періоду. Звідси назва. Термін "модерн" слід відрізняти від загального сенсу слова "сучасний" і від поняття "сучасне мистецтво", а також від модернізму. Період модерну відносно короткий, має досить чіткі хронологічні межі: від кінця 1880-х рр. до 1914 р Соціальна характеристика модерну суперечлива: мистецька громадськість мріяла про загальне царстві краси, але в реальності вийшов перший суто буржуазний стиль. На виникнення "нового мистецтва" вплинув романтизм у формах національно-романтичного руху, що почався в Європі після наполеонівських війн, і символізм, оформляти в окреме протягом західноєвропейського мистецтва в 1870-1880-і рр. Однак національний романтизм раніше, в 1830-1880-х рр., Сприяв формуванню ідеології історизму та еклектики, а символізм притаманний мистецтву, особливо архітектурі, на всіх етапах розвитку. Тому справжньою основою "нового стилю" слід вважати не ідеологію рубежу століть, а зміну принципів формоутворення, що має більш глибокі внутрішні причини. Рубіж XIX-XX ст. мав значення етапу, завершального грандіозний цикл розвитку європейської культури, що починався ще в пору античності. Багатьом, ймовірно, тоді здавалося, що на їхніх очах створюється зовсім нове мистецтво. "Ми гребінь вставшей хвилі", - писав В. Брюсов. У період модерну відбувалося стрімке переосмислення старих і відкриття нових художніх форм і прийомів, зближення і злиття різних видів і жанрів мистецтва. Художники модерну зухвало ламали звичні норми і межі. Німецьке "Jahrhundertwende" - "поворот сторіч", краще визначає зміст цього періоду, ніж традиційне французьке вираз "fin de siede" (кінець століття).
Дійсно, так само, як і на початку XX століть, на рубежі століть переважав ідеалізм, віра в те, що мистецтво може змінити життя. Художники модерну стали використовувати в своїй творчості різні форми: грецької архаїки, крито-мікенського мистецтва, античної класики, екзотичного мистецтва Китаю та Японії, готики і Ренесансу, мистецтво етрусків і французького рококо. У порівнянні з попереднім періодом еклектики частіше застосовувався принцип, що забезпечує цілісність зовнішніх і внутрішніх, декоративних і конструктивних елементів композиції. Прагнення до такої цілісності і є головна якість мистецтва модерну. У той же самий час різноманіття художніх форм і різних композиційних прийомів, складність перехідної епохи, її короткочасність не дозволили принципом цілісності реалізуватися досить повно у всіх творах. Тому в період модерну існували різні стилістичні течії. У Франції: "флореальное", або ар нуво ("нове мистецтво"), в Австрії і Шотландії - геометричне, у Німеччині близьке французькому ар нуво мистецтво іменували "югендштіль", в Італії - "ліберті", у Польщі - "сецесією".