Короче такой же шов получиться только в другом направлении
Объяснение:
Сразу говоря я не знаю правильно или нет
Відповідь:
Історик та етнограф Дмитро Яворницький. Один з головних історичних консультантів Іллі Рєпіна під час написання картини та його особистий друг. Щоб вичавити в похмурого Яворницького усмішку для образа писаря Рєпін дав йому почитати журнал з карикатурами.
Генерал Михайло Драгомиров. Вихідець з козацького роду, герой російсько-турецької війни, командуючий військами Київського округу, Київський, Подільський і Волинський генерал-губернатор. З Рєпіним його пов'язувала особиста дружба та любов до української культури та мистецтва.
Марко Кропивницький - український актор, режисер і драматург, друг Іллі Рєпіна. За іншою версією - поляк Костянтин Белоновський, педагог Катеринославської народної школи.
Олександр Рубець - український фольклорист, хоровий диригент, педагог, викладач Петербурзької консерваторії.
Георгій Алексєєв - катеринославський поміщик, предводитель дворянства Катеринославської губернії, обер-гофмейстер. На пропозицію художника виступити в ролі потилиці Алексєєв відповів категоричною відмовою. Однак Яворницький, який добре знав Алексєєва, заманив його в будинок до Рєпіна подивитися колекцію стародавніх монет. За цим заняттям його і зобразив художник, непомітно сівши ззаду.
Порфирій Мартинович - студент Петербурзької Академії мистецтв, в майбутньому - живописець, графік, фольклорист і етнограф. Рєпін писав цей образ не з самого Мартиновича, а з його прижиттєвої гіпсової маски, яка зацікавила художника своєю усмішкою.
Микола Кузнецов - художник, професор Петербурзької академії мистецтв, грек за національністю.
Федір Стравінський - оперний співак, батько знаменитого композитора Ігоря Стравінського.
Василь Тарновський - український поміщик, колекціонер, меценат. В його маєтку Качанівка Рєпін робив замальовки козацького одягу та предметів побуту.
Поляк Іван Циоглінський - викладач малювальної школи Імператорського Товариства заохочення мистецтв.
Григорій Глінка-Маврін - онучатий племінник відомого російського композитора Михайла Глінки. Син відомої письменниці, перекладачки та благодійниці Варвари Ікскуль фон Гільденбанд.
Випадковий подорожній на пристані міста Олександрівська (сьогодні Запоріжжя).
Микишка - кучер Василя Тарновського. Замальований Рєпіним під час спільної переправи поромом через Дніпро.
Студент-татарин замальований Рєпіним з натури. Причому виразні зуби цього образу змальовані художником з черепа козака-запорожця.
Объяснение:
Моление о чаше (Гефсиманское моление) — молитва Иисуса Христа в Гефсиманском саду, описанная в Евангелиях. С точки зрения христианских богословов является выражением того, что Иисус имел две воли: Божественную и человеческую.
Место действия
Согласно евангельскому повествованию, Иисус пришёл для Своей молитвы перед арестом в Гефсиманский сад, расположенный внизу склона Елеонской горы около ручья Кедрон, восточнее от центра Иерусалима. По данной причине в христианстве Гефсиманский сад почитается как одно из мест, связанных со Страстями Христа и является местом христианского паломничества.
Место, где молился Иисус Христос, в настоящее время находится внутри католической Церкви всех наций, построенной в 1919 — 1924 годах. Перед её алтарём находится камень, на котором, по преданию, молился Христос в ночь своего ареста