М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
StacyZviozdohkina
StacyZviozdohkina
15.05.2020 17:34 •  МХК

Какой это жанр архитектуры?


Какой это жанр архитектуры?

👇
Ответ:
dlazech1979
dlazech1979
15.05.2020

или ландшафтная архитектура или градостроительство

4,7(17 оценок)
Ответ:
МахитоТ
МахитоТ
15.05.2020

это барокко

..

4,6(30 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Olyakiti
Olyakiti
15.05.2020

Нещодавно задумалась, а в якому світі будемо жити ми і наші діти? Хотілося б вірити, що він буде краще, адже всі технології підлаштовуються під потреби людей.

Але є одна проблема, вирішення якої поки не гається. Це проблема екології. Тисячі років люди пили чисту воду і дихали чистим повітрям. Але тут настала науково-технічна революція. Екологія стала стрімко погіршуватися, і процес цей не зупиняється, а стає все більш інтенсивним. Уже в великих містах люди надягають марлеві пов'язки. А що ж буде далі?

Забруднення повітря. Це не тільки загазованість великих міст. Якби брудне повітря був тільки в мегаполісах, то було б півбіди. Ні, через інтенсивне зростання промисловості повітря псується всюди. І все менше і менше залишається місць, де б він був чистим. З цією проблемою безпосередньо пов'язаний парниковий ефект. Вміст вуглекислого газу в атмосфері Землі збільшується, теплове випромінювання не йде в космос, як це було завжди. Від цього підвищується температура на планеті. І хто знає, чим загрожує людству танення льодовиків!

Забруднення води. Я читала, що у багатьох давніх культурах людині приписувалося не жити в тих місцях, де брудна вода. Сьогодні ж, щоб знайти чисту воду, треба їхати далеко за місто або йти в найближчий супермаркет, щоб купити питної води.

Який вихід може бути? Адже неможливо повернути людей в середньовіччі. Єдиний вихід, який я бачу, вирішувати цю проблему не тільки на державних рівнях в програмах по поліпшенню екології та боротьбі із забрудненням, а й кожному з нас почати з себе. Перестати смітити, поступово переходити на біоматеріали, стати більш поважних по відношенню до природи і тільки так, об'єднавшись, людство збереже на землі чистоту.

4,5(100 оценок)
Ответ:
korolevaleksan
korolevaleksan
15.05.2020
Необычный по своему замыслу эксперимент был задуман и реализован Пикассо в 1957 году. В течение пяти месяцев, с августа по декабрь, уединившись на вилле «Калифорния» в Канне, он написал 44 полотна, в которых «Менины» Веласкеса подверглись доскональному изучению — как в целом, так и по отдельным фрагментам.

Отказавшись от реалистической манеры письма, Пикассо перешел на язык «пластических символов» (термин В. Матвея — В. Маркова) — символики геометрических фигур, открытых локальных цветов, трансформирующегося пространства.

К 1957 году, пройдя через ряд экспериментов, Пикассо обретает полную творческую свободу. Его метод, основанный на диалектике «разрушения/воссоздания» , позволяет ему создавать модели, обостряющие разные стороны концепции Веласкеса, исследовать ее положения и на основе этого создавать свою интерпретацию «театра жизни»
4,8(22 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: МХК
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ