польська (Шопен, Монюшко),
чеська (Б. Сметана, А. Дворжак),
угорська (Ліст),
Пізніше, до кінця XIX століття у руслі романтизму постали:
норвезька (Гріг),
іспанська (Альбеніс),
фінська (Б. Г. Крусель, Сібеліус)
Нескінченна мінливість і контрастність життєвих вражень втілюється у вокальних і фортепіанних циклах Шуберта, Шумана, Ліста, Брамса й ін. Психологічне і лірико-драматичне трактування властиве в епоху романтизму і великим жанрам — симфонії, сонаті, квартету, опері. Тяга до вільного самовираження, поступової трансформації образів, наскрізного драматургічного розвитку породила вільні й змішані форми, властиві романтичним творам у таких жанрах, як балада, фантазія, рапсодія, симфонічна поема тощо.
Объяснение:
Чи не перестаю дивуватися, наскільки вдалим вийшов даний мюзикл, знятий до Нового року вже не багато-ні мало років тому.
Мега позитивний, що дарує в мить святковий настрій, відчуття затишку, тепла, а це все безцінне. Тут є над чим посміятися, причому до упаду, відмінний гумор, неповторний Андрій Данилко в ролі Марківни - незрівнянний, Алла Пугачова в ролі Тоні - просто відпад.
Таким чином, проект вдався на славу, шалено яскравий, феєричний, атмосферний, з прекрасними піснями для гарного настрою та веселощів.
Даний мюзикл як не можна більш актуальна під час зимових свят: позитивні емоції і відповідний настрій вам гарантовано. Це те, що потрібно в передноворічний період, коли неодмінно хочеться скинути геть втому, непотрібну серйозність та інше погане)), забути про всі справи, вірити в диво, казку і чудеса, радіючи і насолоджуючись святом від щирого серця.
Неодмінно рекомендую подивитися, якщо ви ще цього не зробили (що навряд чи).
Ренессанс (1400—1600)
Барокко (1600—1750)
Классицизм (1750—1820)
Романтизм (1820—1900)
Модернизм (1890—1930)
XX век (1901—2000)
XXI век (2001 — н. в.)