Музика - універсальне мистецтво, вона здатна відобразити всі існуючі в світі явища, в тому числі і так званий феномен гумору. Гумор у музиці може бути пов'язаний з комічним текстом - в опері, опереті, пісні. Але інструментальні твори також можуть містити елементи гумору, жарту, позитиву.
Якщо комусь здається, що музиканти – це невеселі люди, які з ранку до вечора грають лише гами, арпеджіо, етюди, то вони дуже помиляються. Адже музиканти, особливо діти, полюбляють грати різні твори, також і веселі, жартівливі.
Саме такі твори і звучали у виконанні юних музикантів Миргородської дитячої музичної школи ім.А.П.Коломійця на традиційному концерті «Гумор в музиці». На різних інструментах учні виконували цікаві твори, такі як «Мавпочки на дереві», «Пригоди Незнайки», «Граємо бугі», «Як назвати папугу» і багато інших, співали веселі пісні.
Глядачі концерту побачили та почули чарівно-веселі виступи юних музикантів, які своєю грою продемонстрували не тільки гарні виконавські здібності, але і здатність до креативного самовираження.
Весело, з гумором провела цей концерт викладач Нечипорчук Н.В. Всі присутні отримали: Море позитивних емоцій! Гарний настрій! Яскраві виступи! Щирі посмішки!
Для М.П.Мусоргского жанр романса не стал лирическим дневником, как для многих других композиторов. Собственно лирика в его вокальном творчестве занимает сравнительно небольшое место, хотя он сочинял вокальную музыку на протяжении всей жизни. Им было создано около 70 произведений, разнообразных по содержанию, так и по форме воплощения. Это лирика – поэтически-светлая и драматически-исповедальная. Основу же его вокального наследия составляют своеобразные жизненные зарисовки. Будучи пытливым наблюдателем, Мусоргский в своих песнях рисовал портреты людей разных сословий, характеров, воплощал бытовые эпизоды, острые драматические столкновения. Поэтому в его творчестве преобладают монологи-рассказы, монологи-сцены, баллады, драматические и сатирические песни.