М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
тата283
тата283
16.12.2020 12:33 •  Музыка

Определи и подпишись исходную тональность и тональность в которую моделируют следуйщие мелодии

👇
Ответ:
Danil244564
Danil244564
16.12.2020

ответ: Ре бемоль мажор

4,6(89 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kasatka0556
kasatka0556
16.12.2020

Ім’я Володимира Кожухаря добре відоме у світі. Як диригент він неодноразово виступав практично в усіх європейських країнах, у США, Канаді, Японії. Преса і музична критика дали високу оцінку інтер¬претаціям Володимира Кожухаря оперних і балетних партитур, захоплювалися симфонічними програ¬мами під його керуванням, відзначаючи не лише бездоганний професіоналізм українського маестро, але й глибину прочитання кожного твору, проникнення в задум композитора, емоційність і розмах трактувань.

Він прийшов у велике мистецтво із звичайної сільської школи на Вінниччині. Обдарованість і феноменальна працездатність привели Володимира Кожухаря до диригентського класу Київської консерва¬торії, а потім до аспірантури Московської консерваторії (клас Г.Рождественського), по закінченні якої талановитий юнак стає за пульт уславленого Державного симфонічного оркестру України. У двадцять п'ять років Володимир Кожухар очолив оркестр. Він продовжив кращі виконавські традиції колективу, вико-нуючи світову класичну симфонічну спадщину і, водночас, активно пропагуючи твори сучасних українських композиторів і малознаних авторів. Під його керуванням із оркестром виступали музиканти світового рівня: Давид Ойстрах, Лев Оборін, Яків Флієр, Гідон Кремер, Святослав Ріхтер, Станіслав Нейгауз, Мстислав Ростропович, Олег Криса, Богодар Которович та ін.

4,8(91 оценок)
Ответ:
Даун766
Даун766
16.12.2020

Микола Якович Голощапов — один з найавторитетніших і найшанованіших фахівців країни у царині викладання й виконання джазу. Заслужений працівник культури України, засновник і беззмінний керівник естрадно-джазового відділення Одеського училища мистецтв і культури ім. К.Данькевича. На базі відділення Микола Голощапов створив джаз-оркестр, який брав участь у джазових фестивалях Європи. Природно, диригує ним. Член президії джазової асоціації України. Співорганізатор і заступник голови журі Міжнародного фестивалю-конкурсу Master-Jam Fest. У його джаз-оркестрі грають і співають студенти й випускники училища мистецтв, а також мають за честь грати відомі музиканти. Причому, як кажуть, це єдиний музичний колектив Одеси, а то й — беремо ноту вище, вище, ще вище — України, де музиканти грають без жодних гонорарів, а заради задоволення. Свого й слухачів. Бо— "Freedom! Freedom!"

Объяснение:

4,7(11 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Музыка
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ