2.Áнти (дав.-гр. Áνται, лат. Antae, Antes) — слов'янське міжплемінне об'єднання. Археологічно еквівалентом вважаються представники Пеньківської культури. Згадуються візантійськими авторами з IV до початку VII ст.. Склали, переважну (за Грушевським) чи меншу в порівнянні зі склавинами (за Залізняком), частку етногенезу українського народу
3.Специфіка розвитку літератури в Давній Греції і в Давньому Римі. Концепція людини і світу в античній літературі (ідея гармонії тілесного і духовного, любов до життя у всіх його проявах, відкриття світу, героїчне служіння, катарсис, поєднання реального та міфологічного та ін.)
4.Карсис - моральне очищення, піднесення душі через мистецтво, що виникає в процесі співпереживання та співчуття.
Калокагатія - поняття давньогрецької естетики, що виражає ідеальне єднання фізичної краси та духовної досконалості — як ідеал виховання людини.
К. Дебюсси – один из ярких представителей импрессионизма в музыке. Его фортепьянные и оркестровые пьесы-эскизы с особой гармонической и ладовой новизной выражают ощущения, вызванные созерцанием природы. Шум морского прибоя, плеск ручья, шелест леса, утренний щебет птиц сливаются в их произведениях с глубоко личными переживаниями музыканта-поэта, влюблённого в красоту окружающего мира. Одухотворённые картины природы с удивительной, почти зримой конкретностью переданы в цикле «Ноктюрны». К. Дебюсси в своей музыкальной пьесе «Облака», обращает внимание на многоликость окружающего мира, на человека в знакомом, обыденном открывать нечто новое и удивительное.