М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
flowersemenova2
flowersemenova2
11.03.2020 17:17 •  Музыка

Построить гамму до диез минор 4 тритона и 2 характерных

👇
Ответ:
Sanya19367
Sanya19367
11.03.2020

1) Тритоны:

в нат.миноре:

ув.4: ля-ре♯⇒соль♯-ми

ум.5: ре♯-ля⇒ми-соль♯

в гарм.миноре:

ув.4: фа♯-си♯⇒ми-до♯

ум.5: си♯-фа♯⇒до♯-ми

2) Характерные интервалы (гарм. минор):

ув.2: ля-си♯⇒соль♯-до♯

ум.7: си♯-ля⇒до♯-соль♯

ум.4: си♯-ми⇒до♯-ми

ув.5: ми-си♯⇒ми-до♯

4,8(96 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Makeev20
Makeev20
11.03.2020

                             Анатолий Васильевич Бердышев

Анатолий Васильевич Бердышев - советский и российский артист балета, балетмейстер и педагог, народный артист РСФСР.

Родился в деревне Дмитриевка Благовещенского района Алтайского края. В 1966 году закончил Новосибирское хореографическое училище педагог - Сергей Гаврилович Иванов. В 1966 - 1990 годах был солистом Новосибирского театра оперы и балета, где часто танцевал в дуэте с женой Любовью Гершуновой. С 1972 года часто выступал в Большом театре и Кремлёвском дворце съездов в Москве, в Ленинградском театре оперы и балета имени С. М. Кирова сейчас Мариинский театр. Танцевал с известными балеринами Татьяной Зиминой, Любовью Кунаковой, Бернарой Кариевой, Ириной Колпаковой. В течение многих лет исполнял главные роли в спектаклях Большого театра "Анна Каренина" и "Кармен-сюита", где был партнёром Майи Вместе с ней снялся в фильме-балете "Фантазия" по мотивам повести Ивана Тургенева "Вешние воды". С 1983 года преподавал в родном Новосибирском хореографическом училище. С 1988 года работал хореографом. В 1989 - 1994 годах был организатором, художественным руководителем и солистом Камерного театра современного и классического балета "Балет - Новосибирск". В 1994 - 1999 годах преподавал в балетной труппе Новосибирского театра музыкальной комедии. В 2000 - 2006 годах работал педагогом в школе искусств при общеобразовательной школе № 23 Новосибирска. Умер 28 апреля 2015 года в Новосибирске.

4,7(58 оценок)
Ответ:
kristinakyzinae
kristinakyzinae
11.03.2020

Світової слави здобув уродженець Тернопільщини, випускник Львівського інституту прикладного мистецтва, український живописець Іван Марчук. Тривалий час він мешкав в Австралії, Канаді й СІЛА. Доробок митця налічує близько 5000 картин, які він систематизував у цикли: «Голос моєї душі», «Пейзаж», «Цвітіння», «Кольорові прелюдії», «Портрет», «Нові експресії», «Натюрморт», «Біла планета», «Виходять мрії з берегів», «Погляд у Безмежність». «Шевченкіана» митця, за яку він був удостоєний Національної премії України імені Т. Шевченка, складається із 42 творів. Діапазон напрямів творів живописця дуже широкий: від примітивізму і реалізму до абстракціонізму, експресіонізму, сюрреалізму. Він засновник нових стилів у мистецтві, зокрема авторського творчого методу «пльонтанізму» (від діалектного слова «пльонтати», тобто плести). Зображення ніби створені з чудернацьких ниткових візерунків. Завдяки цій техніці малярства художник досягає неймовірного світіння й відтінків кольору. Іван Марчук 2007 р. потрапив до рейтингу 100 геніїв сучасності, який уклала британська газета The Daily Telegraph. Нині живе та працює в Києві.

ОбъяснеВидатний художник-реаліст Ілля Рєпін (1844-1930) народився в містечку Чугуїв на Харківщині, залишив значну творчу спадщину. Мешкаючи за межами малої батьківщини, він завжди любив рідну Україну, присвятив їй чимало творів, починаючи з юнацької акварелі «Бандурист» і завершуючи останньою роботою «Гопак». Окрім знаменитого шедевра «Запорожці пишуть листа турецькому султанові», його пензлю також належать пейзаж «Українськахата», жанрова картина «Вечорниці», «Портрет українки», портрет Т. Шевченка.

І. Рєпін брав участь в оформленні музею Тараса Шевченка в Каневі, шанував поезію великого Кобзаря. Дружні стосунки склалися в нього з етнографом, знавцем історії козацтва Д. Яворницьким, що допомагав митцю в опануванні запорізької тематики. Як професор Петербурзької Академії мистецтв митець підтримував рисувальні школи в Києві, Харкові, Одесі. У живописця навчалися українські художники М. Пимоненко, О. Мурашко, Ф. Красицький.

На батьківщині митця в Чугуєві відкрито меморіальний музей, у Києві — встановлено пам’ятник.

4,6(81 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Музыка
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ