М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
илья1899
илья1899
06.04.2021 05:19 •  Музыка

НАПИШИТЕ САМИ, Придерживаясь составленного плана, дать характеристику главному герою оперы «Князь Игорь» (не менее 80 слов) 1. Описание внешности (портрет).
2. Поведение, поступки героя.
3. Чувства, переживания, мысли.
4. Речь — о чем и как говорит герой.
5. Отношение героя к людям, окружающему, своему делу.
6. Отношение к герою других действующих лиц​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
yuryklepikov
yuryklepikov
06.04.2021

ответ:У XVI столітті слово «симфонія» використовувалось у назвах збірок мотетів та іншої духовної — церковної або паралітургічної — музики, стосувалось воно і вокального багатоголосся. Приклад такого застосування — збірка знаменитого нотовидавця Ґеорґа Рау[de] «Симфонії приємні, а до того ж короткі» (Symphoniae iucundae atque adeo breves; 1538), яка містить 52 чотириголосні мотети відомих композиторів XV—XVI століть. На рубежі XVI та XVII століть слово «симфонія» трапляється в назвах вокально-інструментальних композицій, наприклад «Священні симфонії» Дж. Ґабріелі (Sacrae symphoniae, 1597, і Symphoniae sacrae, 1615) та Генріха Шютца (Symphoniae Sacrae, 1629, 1647, 1650), а також у назвах інструментальних творів, як-от «Музичні симфонії» Лодовіко Ґроссі да Віадана[it] (Sinfonie musicali, 1610).

У XVI столітті ще не було чіткого розмежування між термінами «соната», «симфонія» та «концерт», і якщо, наприклад, Джованні Ґабрієлі наприкінці XVI століття називав «симфонією» співзвуччя голосів та інструментів, то Адріано Банк'єрі та Саломоне Россі[en] на початку XVII століття застосовували це поняття вже до спільного звучання інструментів без голосів.

Із моменту народження опери, в самому кінці XVI століття, в ній завжди були присутні інструментальні епізоди: вступи до кожного акту, звукозобразні картини, розгорнуті танцювальні інтермедії — будь-який такий епізод іменувався «симфонією». З часом інструментальні епізоди, винесені за рамки вистави, перетворились у відносно розвинений і завершений твір, що передує дії , — увертюру. У XVII столітті назва «симфонія» поступово закріпилась за оркестровими вступами (увертюрами) або інтермедіями в інструментальних і вокально-інструментальних творах — у сюїтах, кантатах і операх.

Объяснение:

4,4(38 оценок)
Ответ:
saaashaaa4656
saaashaaa4656
06.04.2021

ответ:

они ждут, , переживают за судьбу своего возлюбленного. «плач ярославны» созвучен образу девушки из картины «мертвое поле» кантаты с. прокофьева и образу сольвейг э. грига из музыки к драме г. ибсена «пер гюнт».

источник:  

данные музыкальные произведения мелодичны. в них раскрываются женские образы, например, благородные страдалицы, преданные и верные жёны. по интонации можно понять, что девушки опечалены и встревожены. что касается отличий, то их можно заметить в "песне соловейг" э. грига. в этом муз. фрагменте ближе к концу появляются весёлые интонации, которые сменяются грустной мелодией оркестра.

в целом все произведения пронизаны грустью.

p.s. лучше прослушайте эти муз. фрагменты, а то мало ли какую чушь я тут понаписала) и ещё, чтобы вас не уличили в плагиате, заменяйте некоторые слова (на всякий случай)

4,5(36 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Музыка
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ