М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Homka2284
Homka2284
19.09.2020 17:25 •  Музыка

Из чего изготавливается темир озз комуз

👇
Ответ:
ivanignatov201
ivanignatov201
19.09.2020

Темир ооз комуз – один из древнейших кыргызских щипковых ­инструментов. Из-за того что он сделан из металла, его называют ­«темир комуз». Темир ооз комуз – грушевидной формы и длиной 6–7 см. Состоит из двух частей: корпуса и язычка.

4,7(51 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
pomogyte67
pomogyte67
19.09.2020
Выразительность - это богатство, которое дано нам. Нашу речь можно сделать выразительнее, если использовать различные речевые обороты, красивые прилагательные и просто необычные слова. Когда человек читает или говорит выразительно,  то он привлекает к себе внимание. Его все уважают, прислушиваются к нему. С правильных слов мы делаем нашу речь точной и запоминающейся, вызываем к себе интерес.

ИЗОБРАЗИТЕЛЬНОСТЬ — сходство, подобие образов искусства с внешним обликом окружающего мира. Изображение в искусстве может существовать только в единстве с выразительными средствами раскрывать внутреннее содержание явлений.
4,5(24 оценок)
Ответ:
ARDASHEV2019
ARDASHEV2019
19.09.2020

Надеюсь, что хватит, а том для нашего класса на зарубежке этой информации очень мало(

Французький філософ і драматург Жан-Поль Сартр з’явився на світ 21 червня 1905 року в Парижі. Він був єдиною дитиною в сім’ї. Коли Жан-Полю було 15 місяців, його батько помер. Мати поїхала з дитиною в будинок його діда. Дід забрав онука із загальної школи і найняв йому кращих вчителів. Його життя змінилося в 1917 році разом з новим заміжжям матері, з якою Жан-Поль поїхав в Ла-Рошель.

Освіту Сартр отримав в ліцеях Ла-Рошелі, закінчив Вищу нормальну школу в Парижі з дисертацією з філософії, стажувався у Французькому інституті в Берліні (1934). Викладав філософію в різних ліцеях Франції (1929-1939 і 1941-1944); з 1944 року цілком присвятив себе літературній праці.

У період студентства Сартр зближується з Сімоною де Бовуар, яка надалі стала супутницею його життя. Разом з нею і Морісом Мерло-Понті Сартр засновує журнал «Нові часи».

Свої перші великі твори, в тому числі і знамениту філософську працю «Нудота», що відкриває людству очі на абсурдність буття, Сартр написав в кінці 30-х роках 20 століття. Тоді ж виходить друком гучна новела «Стіна». Ці твори отримали звання «Книга року».

Під час Другої світової Сартр через слабкий зір був звільнений від армії. Але він заснував товариство сприяння руху Опору, де і познайомився з Альбером Камю, який ввів його до редакції газети «Комба». Основними творами Сартра того часу були п’єси «Мухи» і «За зачиненими дверима». А також об’ємна філософська праця «Буття і ніщо». До кінця Другої світової війни Сартр стає визнаним ідеологом французьких екзистенціалістів.

Твори Жан Поля Сартра принесли йому величезну популярність. У наступні кілька років письменник досліджував біографію Жана Жене і Шарля Бодлера, написав тетралогію «Дороги свободи» і автобіографічний роман «Слова».

У 1964 році Сартр був номінований на Нобелівську премію з літератури, але, злякавшись, що слава нобелівського лауреата затьмарить його як політика, письменник від премії відмовився.

Потім протягом останніх 20 років життя він все більше часу займався політикою, і все менше літературою і філософією. Він активно виступав проти класового і національного гноблення, відстоював існування права ультралівих груп, критикував французьку колоніальну політику в Алжирі, війну у В’єтнамі, хвалив революції на Кубі і в Китаї.

Як прихильник миру на Віденському конгресі народів, він був обраний одним з членів Всесвітньої Ради Миру.

Жан Поль Сартр пішов з життя 15 квітня 1980 року від набряку легенів.

Жан Поль Сартр представник атеїстичного екзистенціалізму.

Жан Поль Сартр відмовився від Нобелівської премії, через те що злякався, що слава нобелівського лауреата затьмарить його як політика.

В останні роки Сартр дуже погано бачив через захворювання глаукому. Він уже не міг писати, але давав численні інтерв’ю. А ще сперечався і обговорював політичні події зі своїми друзями, слухав музику і насолоджувався голосом Сімони де Бовуар, яка читала йому книги.

Французький драматург дуже цінував щирість, тому заповідав, щоб його поховали без зайвого шуму. Але біля кладовища до похоронної процесії приєдналося близько 50 тисяч жителів Парижа, які цінували цього видатного філософа.

П’єса Сартра «Мухи» була заборонена німецькою владою за заклики до свободи.

Вперше знамениту фразу Сартра «Пекло – це інші» виголосив зі сцени Альбер Камю.

У другій половині 50-х років квартиру Сартра два рази підривали, а редакція його журналу «Нові часи» кілька разів піддавалася нападу націоналістів.

За свідченнями біографа, кожен день в меню Сартра входили дві пачки сигарет, кілька трубок чорного тютюну, більше літра алкоголю, включаючи горілку і віскі, 200 міліграмів амфетаміну, барбітурати, чай, кава і жирна їжа.

Філософ працював 3 години вранці і 3 години ввечері. Решту часу займала світське життя, обіди та вечері, випивка з друзями і подругами, тютюн і наркотики.

4,4(57 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Музыка
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ