Відповідь:
Я ніколи не зустрічав людину, яка б зовсім не любила музику. Звісно у кожного з нас є свій особистий смак, але що б зовсім не любити ніяку музику потрібно бути з іншої планети. На сьогодні існує велика кількість різних жанрів, стилів, музикальних інструментів та звісно музикантів, які створюють пісні. Кожен з нас за своє життя чув тисячі треків і дуже складно серед такого різноманіття пісень не знайти ту музику, яка б тобі сподобалась.
Я взагалі не помітив, як з часом став справжнім меломаном і почав годинами слухати різноманітні пісні. Я в навушниках під час роботи, по дорозі на навчанні, на прогулянках, а іноді навіть засинаю слухаючи який-небудь трек. Іноді я просто лежу на дивані та годинами слухаю пісні, зовсім нічим не займаючись і просто думаючи про щось своє. Але навіть в дитинстві, коли музика не займала так багато мого часу – вона була дуже важливою частиною мого життя. Слухаючи чергову композицію зі свого плей-листа я почав думати, чому музика так важлива для людей? І саме цими думками я б хотів поділитись.
Майже одразу я прийшов до висновку, що вона займає таке вагоме місце в житті через те, що міцно пов'язана з нашими емоціями. Ми слухаємо відповідну музику, яку обираємо по настрою. Різні життєві ситуації впливають на наші емоції: коли вони позитивні – то музика посилює ефект щастя, а коли сумні – вона стає ліками для душі.
Відомі кінокритики відмічають, що правильно підібрана музика – це майже 50 відсотків успіху кінострічки, адже з її до ми можемо краще відчути ту емоцію, яку в цій сцені нам намагаються показати актори та режисери. Таке відбувається не тільки в кіно, але й у реальному житті. Чи було у вас таке, коли ви випадково почули стару пісню, і згадали веселий момент з минулого? Певно що в той момент ця музику несподівано покращила вам настрій, це і є однією з багатьох причин, чому ми так любимо музику. Адже це не простий спів під музикальний супровід, а ціла історія пов'язана з цією музикою.
Особисто я не можу уявити свого життя без музики. Без неї воно одразу втратить фарб, стане сірим, похмурим та не цікавим. Музика – це те що ми не тільки слухаємо, але й відчуваємо.
Пояснення:
1.В каком веке жил Джордж Гершвин?
а)19 век; б) 20 век; в) 21 век;
2.Из какой страны композитор Джордж Гершвин?
а)Англия; б)Америка; в)Испания;
3.Что такое - "симфоджаз"?
а) - это музыкальное произведение;
б) - это музыкальный стиль, cочетающий импровизационность джазовых музыкантов с принципами европейского классицизма;
в) - это музыкальная форма;
4. Какой жанр классической музыки положен в основу "Рапсодии"?
а) сюита; б) соната; в) инструментальный концерт;
5. Какой стиль джазовой музыки использовал композитор?
а) рэгтайм; б) соул; в) блюз;
6. Какой престижной наградой был удостоен Джордж Гершвин в 1937 году посмертно за композицию "Этого у меня не отнимут" для кинокартины "Давайте потанцуем"?
а) Золотая пальмовая ветвь Каннского кинофестиваля;
б) Золотой медведь Берлинского кинофестиваля;
в) Оскар Американской Академии киноискусства;
7. Как можно описать музыкальный язык Джорджа Гершвина?
а) cдержанный, лаконичный;
б) непосредственный, красочный, c нотками юмора;
в) взволнованный, драматичный
8.Назовите самое внушительное сочинение композитора:
а) опера"Ромео и Джульетта";
б) мюзикл "Вестсайдская история";
в) опера "Порги и Бесс";
9.В каком популярном сериале был использован прообраз Гершвина?
а) "Хроники молодого Индианы Джонса";
б) "Назад в будущее";
в) "Шерлок";
10. В каком городе есть театр, который назвали в честь потрясающего творческого союза двух братьев — Джорджа Гершвина и Френсиса Артура?
а) в Нью-Йорке;
б) в Лондоне;
в) в Вашингтоне.
ответы: бббвввбваа