М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Кирилл и Иван – давние друзья. Они очень хорошо понимают друг друга даже без слов. Сегодня при встрече Кирилл по одному выражению лица понял, что у друга прекрасное настроение. Какое средство общения использовали друзья?

речь
вербальное общение
мимика
жест

👇
Ответ:
настя7567
настя7567
29.12.2021

мимика

Объяснение:

4,6(38 оценок)
Ответ:
yliuagulian
yliuagulian
29.12.2021

мимика

это правильно

Объяснение:

4,4(72 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
al170a
al170a
29.12.2021

Николай 2 был очень верующим человеком, что олицетворяло идею наместника бога на земле и защитника православной веры, как пример. Если взять пример кровавого воскресения 1905 года, то можно сделать вывод о том, что к царю могли обратиться граждане и простые крестьяне для решения их несущих проблем через манифестации и петиции. Николай 2 выступал как главнокомандующий армией российской империи. В качестве еще одной соц роли можно выделить управленца, руководство страной и принятие важных решений. ппричинами его ролевого конфликта являются природная нерешимость и чрезмерная мягкость и покорность, эти качества недопустимы для императора такой большой страны.

4,4(43 оценок)
Ответ:
Telman07
Telman07
29.12.2021

Подолання корупції – головне захоплення української влади. Шкода, що поки воно лишається на аматорському рівні і більше схоже на хобі, аніж на основну мету. За той час, поки Україна вкотре вдається до спроб перемогти це прикре явище, авторитетні іноземні науковці вже досліджують ситуацію і намагаються розібратись, в чому ж наша проблема.

Так, економіст, професор Гарвардського університету Дарон Аджемоґлу (Daron Acemoglu)і політолог, професор Чиказького університету Джеймс Робінсон (James A. Robinson), що також є авторами бестселера «Чому нації занепадають? Походження влади, багатства і бідності», у матеріалі для project-syndicate наводять свою точку зору на ситуацію в Україні.

Mind разом із бюро перекладів «Профпереклад» пропонують переклад статті зазначених авторів.

За останні десятиріччя після падіння комунізму польський та український досвід з точки зору економічного розвитку є абсолютно протилежним. У той час як Польща обрала шлях демократичного громадянського суспільства і стала багатшою, Україна залишалася у полоні клептократичних інститутів, які прищепили культуру корупції та зруйнували довіру населення.

У стані загальної ейфорії, що настала відразу після розпаду Радянського Союзу, нікому й не спало б на думку, що Україна – промислово розвинена країна з високоосвіченою робочою силою та багата на природні ресурси – протягом наступних 28 років перебуватиме у економічному застої. Сусідній Польщі, яка у 1991 році була біднішою за Україну, протягом наступних трьох десятиліть вдалося майже у тричі збільшити свій ВВП на душу населення (за паритетом купівельної спроможності).

Більшість українців розуміють, чому вони відстали: їхня країна є однією з найбільш корумпованих у світі. Але корупція не виникає на пустому місці, тому правильніше буде поставити питання так – що є причиною її існування.

4,6(73 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Обществознание
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ