Угон машины считается преступлением с момента отъезда либо перемещения ТС с места его нахождения. УК РФ трактует это правонарушение как неправомерное завладение чужим автомобилем или другим ТС и поездку на нём без желания завладеть им целиком или по частям. Попыткой угона машины являются незавершённые до конца действия — намерение взломать в ней замки или охранную сигнализацию, а также желание завести авто и начать движение. Угон машины регламентирует статья 166 УК РФ. Юристы, специализирующиеся на таких делах, рекомендуют гражданам сразу обращаться в правоохранительные структуры. А будучи там — настойчиво убеждать полицию в том, что произошло именно преступление. В этом случае сотрудники обязаны будут возбудить уголовное дело и начать оперативно-розыскную работу. Ведь проще найти угнанное авто сразу после похищения. Если оно было застраховано, следует уведомить об этом страховую компанию. В случае если вы оказались угонщиком или потерпевшим, обратитесь на юридический сервис Правовед.ru. Специалисты поэтапно выстроить защиту. Также расскажут, как действовать, чтобы автотранспорт максимально быстро оказался в вашем гараже
По всьому світу існували й досі існують багато дивних та незвичайних податків. Пропонуємо Вашій увазі переклад статті про них. Англомовний оригінал був опублікований на сайті efile.com під назвою «Strange & Unusual Taxes throughout History from Around the World». Переклад: Інна Волинець, стажер Ціни держави.
Протягом усієї історії було чимало дивних, незвичайних та незрозумілих податків. Багато з них упроваджувалися для того, щоб підвищити додаткові надходження, в той час як метою інших було сприяння соціальним змінам. Розглянемо найдивніші з них:
У стародавньому Єгипті оподатковувалась олія, і більш того люди повинні були купувати її у монополії фараона. Також було заборонено повторно використовувати попередньо придбану олію.
Pecunia non olet, або Гроші не пахнуть! – латинський вислів. Протягом І ст. н.е. римський імператор запровадив податок на сечу, який платили покупці. Сеча з громадських туалетів продавалася як основний компонент декількох хімічних процесів, наприклад, використовувалася для дублення (не зрозуміло точно як) та для прання як джерело аміаку, щоб чистити та відбілювати вовняні тоги тощо. Таким чином, із тих, хто отримав цінну сечу від збирачів, стягувався податок.