Сварки, конфлікти, проблеми у відносинах з членами сім’ї і особливо з батьками – широко поширене явище, коли в житті людини з’являються наркотики. На початкових етапах такі конфлікти носять характер дискусій, суперечок через нерозуміння старшим поколінням потреб сучасної молоді.
Особисті проблеми людина спритно переводить в статус суспільно значущих, розмірковуючи про нерозуміння молодіжних поглядів сьогодні старшим поколінням. Причому всі ці декларації та гучні заяви не підкріплюються жодними діями, вчинками, фактами, знаннями.
Спочатку може здатися, що людина серйозно налаштований, а також зауважити логіку в його висловах. Однак незабаром стає зрозуміло, що все його погляди поверхові, нічим не підкріплені. Насправді, проблеми громадськості анітрохи не хвилюють наркозалежного, він не знає як впоратися з власним особистісним кризою.
На початкових етапах брехня є одним із в захисту, самооборони для наркозалежного. Людина начиняє брехати, коли до цього його змушують складаються обставини, коли йому необхідно виправдатися, відвести від себе підозри. Обманювати доводиться і родичів, і батьків, і педагогів або співробітників по роботі, начальство, медичних фахівців, правоохоронців. Поступово брехня щільно входить в життя і в свідомість людини, стає потребою і вже не потребує якихось серйозних мотивацій, приводів.
Обман стає стилем життя. Повністю відвертими наркозалежні люди можуть бути тільки по відношенню до людини, якій вони в повній мірі довіряють, чиє гарне ставлення до них було неодноразово піддається. Добре, якщо такою людиною вдається стати медичного фахівця – це в значній мірі полегшує терапевтичний процес і підвищує шанси на успішні результати лікування.
Такого роду зміни в поведінці, образ і стиль життя часто, на жаль, залишаються непоміченими близькими людьми і батьками. В результаті, це призводить до серйозних і часом незворотних наслідків.
Начнем с того, что есть малая группа? Это устойчивое объединение людей, которые тесно взаимодействуют, обмениваются информацией, опытом, немногочисленными, члены знают друг друга лично, имеют общую деятельность, нет регламентации, а есть эмоциональные отношения.
Объяснение:
Будучи членом малой группы, я бы посоветовала следовать следующим правилам:
• Создать атмосферу команды. Поскольку все члены малой группы тесно взаимодействуют друг с другом, а для этого необходимо доверие друг к другу.
• Нужно быть толерантным и стремиться поддерживать других членов малой группы
• Также важно регулярно контактировать между собой, без каких-либо посредников
• Поддерживать наличие общей цели и пытаться ее реализовать совместными усилиями
• Разделять функции между друг другом (особенно это важно в семье)
• Поддерживать эмоциональные отношения друг с другом (важно проводит время, развлекаться вместе)
• Определить правила поведения, кое-какие они могут быть и в малой группе, но их наличие и соблюдение позволит членам этой группы избежать напряжения и столкновения интересов
• Также в таких группах очень важно слушать друг друга, чтобы избежать конфликтов в будущем
• И если речь идет об учебной группе, то также важно распределить обязанности между членами команды, чтобы они работали эффективнее