Фено́мен (грец. φαινόμενον — є, має місце, явище) — незвичайне явище, рідкісний факт, який важко збагнути.
Объяснение:
2. Насамперед життя - це унікальне явище, феномен. Кожний феномен - цілісне явище. Але це цілісне водночас складається з невід'ємних частин, переплетених так, що їх часом важко виокремити.
Питання про сутність життя цікавило людство впродовж усього його розвитку, однак остаточної відповіді немає й досі. Більшість учених вважає життя особливою формою існування матерії, яка відрізняється від неживої природи особливостями будови та функціонування, те, що в біології називають життєдіяльністю. Жива матерія має кілька рівнів організації матерії :
молекулярний;
клітинний;
організмовий;
популяційно-видовий;
біогеоценотичний;
біосферний.
Життя - існування живих систем, побудованих із біополімерів - білків та нуклеїнових кислот.
Ознаки життя:
самооновлення;
саморегуляція;
обмін речовин;
самовідтворення.
В онтогенезі людського життя розділяють ембріональний і постембріональний періоди.
4. види рухової активності:
• фізкультурна діяльність;
• спортивна діяльність;
• спортивно-ігрова діяльність;
• фізкультурно-ігрова діяльність.
5. 10 правил
Різноманітне харчування. Насолоджуйтесь різноманіттям страв і продуктів. Ми маємо великий вибір корисних, низько енергетичних продуктів. Щоб харчування було збалансованим, а ваше самопочуття та здоров’я міцним, правильно буде дати організму всі важливо-необхідні елементи.
Продукти багаті злаками, картопля. Хліб, макаронні вироби, рис, злакові пластівці, так само як і картопля містять мало жиру, але багаті вітамінами, баластними елементами, мінералами та іншими рослинними мікроелементами. Споживайте ці продукти разом з якомога меншим вмістом жирів. Щонайменше треба споживати 30 грамів баластних речовин, перед усім з цілозернових продуктів. Раціональне споживання знижує ризики багатьох хвороб.
Овочі та фрукти візьми «5/день». Насолодіться п’ятьма порціями овочів, фруктів/день, по можливості свіжими, щойно приготовленими, або однією порцією соку: так ви будете цілком забезпеченими вітамінами, мінералами, баластними речовинами і вторинними рослинними елементами (наприклад каротиноїди, флавотиноїди).
Щоденно вживати молоко та молочні продукти; один-два рази на тиждень їсти рибу; м’ясо, ковбасні вироби, яйця – помірно. Ці продукти містять цінні поживні речовини, як наприклад кальцій у молоці, йод, селен і омега-3 жирні кислоти в морській рибі. М’ясо є постачальником мінералів та вітамінів(B1, B6 та B12). Віддавайте перевагу знежиреним продуктам, особливо в м’ясі та молочних продуктах.
Меньше жиру.
Цукор, сіль вживати помірно. Вживайте рідше цукор та продукти, які містять різні види цукру(наприклад глюкосироп), у тому числі солодкі напої. Приправляйте страви креативно травами, спеціями та помірно сіллю. Правильно буде вживати йодовану сіль.
Достатньо рідини. Вода є життєво необхідною кожному. Пийте десь 1,5 –2 л./день, щоб підтримувати правильний водний баланс в організмі. Віддавайте перевагу мінеральній воді, з газом, чи без, або іншим низько енергетичним напоям. Алкогольні напої повинні вживатись лише іноді та невеликими кількостями.
Смачно, охайно готувати. Готуйте свої страви при якомога низьких температурах, з невеликою кількістю води та жиру – так страви зберігають свої натуральні смакові якості, зберігаються поживні речовини і це запобігає утворенню шкідливих сполук. І не забувайте про десерт, наприклад, можете зробити морозиво.
Витрачайте час і насолоджуйтесь. Харчування це не що-небудь! Дайте собі час на їжу. Це сприяє вашій насиченості, задоволеності. Приготування та споживання їжі має бути першорядним заняттям, бо немає чогось більш важливішого ніж раціонально, правильно, збалансовано харчуватись, і покращувати таким чином власне здоров’я, самопочуття.
Слідкуйте за вагою. Раціональне харчування є не єдиною умовою для підтримання нормальної ваги тіла. Залишайтесь завжди у русі. Займайтесь спортом 30-60 хв./день, бігом, качайте прес, зарядкою, на турніку, або вправами з гантелями, бо так ви будете відчувати себе чудово а це сприятиме вашому здоровому стану.
Відповідь:
вещества в течение нескольких часов вызывать появление тяжелых признаков отравления. 2.3. углекислотные и порошковые огнетушители.3.2.дегазацию.4.3. ограничение передвижения в пределах сборного пункта.5.1. волосяной покров,4. кожа, слизистые оболочки, верхние дыхательные пути.6.1. одышка, кислородное голодание, сердечная недостаточность.7.3. предприятия нефтепереработки.8.4. механические травмы и утопления.9.5. острая лучевая болезнь.10.4. пожар, охватывающий 70% зданий.11.1. удушающие, общеядовитые, наркотические, прижигающие,4. быстродействующие и медленнодействующие.12.4. наводнения, сели, вулканы, землетрясения.13.2. ядовитые вещества общеядовитого действия.14.3. оперативного реагирования.15.1. воздушно-капельный путь и половым путём.16.2. вирусы.17.1. немедленно,18.3. система мероприятий по защите населения и территорий.19.1. здоровья и благополучия человека.20.2. от аварий, катастроф, и поражающих факторов ЯХБО.
Пояснення:
А стоит понимать, что хозяйкам необходимо свободное особенно, когда она в процессе приготовления вкусного ужина. Ведь если хозяйке на кухне не комфортно, то у нее нет желания туда идти, и что то готовить.
Так как же взяться за эту правильную расстановку, вернее с чего начать. Идеальнее всего взять лист бумаги и нарисовать план своей кухни, и на бумаге расставить бытовые приборы в своей кухне. Но, будьте предельно внимательны, если вы делаете расстановку, то нужно учитывать реальные размеры бытовых приборов и не забывать о том, что на кухне у вас еще мебель стоит.
Не всегда с первого раза получается расставить удачно все приборы на кухне, но сдаваться не стоит. Передвигайте на бумаге мебель и технику до тех пор, пока не будет все компактно размещено. Ведь хозяйка должна иметь все под рукой и в то же время она должна чувствовать себя на кухне комфортно, ведь именно там она проводит больше своего свободного времени.