М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
CatTv2006
CatTv2006
24.06.2021 17:05 •  ОБЖ

Почему в Конституции РФ 137 статей, но в интернете их 138,139...
Почему их нет в Конституции

👇
Ответ:
Там всё есть
Забейте Конституция РФ 138 статья и всё выбьет
4,4(87 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Rusena
Rusena
24.06.2021

вопрос поставлен не очень грамотно, так как "придаётся" не очень подходит к нему.

отвечу как понял:

для повышения защитных свойств у противогаза должен меняться фильтр после каждого активного использования, более того, если противогаз длго не использовался, то также необходимо менять фильтр.

сам противогаз должен облегать лицо так, чтобы оно было полностью закрыто и воздух попадал в него только через фильтр. Глазные отделы должны быть установлены герметично, дабы через них также ничего не проникало. Сам противогаз должен периодически проходить обработку в целях безопасности для дальнейших использований.

4,6(70 оценок)
Ответ:
QueenBee2403
QueenBee2403
24.06.2021

Чадний газ — безколірний газ без запаху.

Чадний газ, складається в основному з окису вуглецю, який утворюється в результаті неповного згорання різних видів палива: вугілля, дров, нафти, природного газу.

До отруєння може привести неправильне користування п'єцами, якщо не щільно закрити дверцята і забути витягнути заслінку труби, якщо піч несправна.

Велика небезпека отруєння окисом вуглецю виникає в гаражних приміщеннях, коли не дотримуються правил безпеки. Як показують , велику кількість чадного газу може створити робота автомобільного двигуна в одномісному гаражі, при закритих дверях.

До накопичення чадного газу в приміщенні та отруєння ним може призвести неправильне користування газовими приладами та користування несправними газовими приладами.    

Оскільки окис вуглецю немає запаху і не подразнює верхні дихальні шляхи, людина не відчуває його при диханні, і тому отруєння наступає непомітно.

Головна небезпека полягає в тому, що чадний газ через легені швидко проникає в клітини крові, заміняє кисень, що міститься в еритроцитах.

Внаслідок цього в організмі виникає кисневе голодування (гіпоксія).

Ознаки та симптоми отруєння чадним газом

Особливо чутливі до окису вуглецю діти, вагітні, люди, які мають хвороби легень і серця.

Якщо вміст окису вуглецю у повітрі дуже великий, то людина зразу втрачає свідомість, з'являється корч і наступає смерть.                        

Проте часто ігається поступовий розвиток симптомів отруєння.

Перші його ознаки можуть служити сигналом до небезпеки. Насамперед відчувається головний біль, інколи шум у вухах, нудота. Якщо дія окису вуглецю продовжується, то розвивається загальна слабість, сухий кашель, блювання, свідомість ще зберігається. Інколи ігається збудження, яке супроводжується слуховими і зоровими галюцинаціями. В подальшому людина втрачає свідомість, її шкіра червоніє, а зіниці розширюються. Дихання спочатку шумне і прискорене, потім стає поверхневим і сповільнюється.    

Перша до при отруєнні чадним газом

При отруєнні чадним газом, потерпілого необхідно винести на свіже повітря, покласти під голову подушку, розстебнути  комір і пояс.      

Найкращий засіб при цьому отруєнні - довготривале вдихання кисню.

Якщо є можливість, потрібно принести з аптечки кисневу подушку. На голову і груди кладуть холодний компрес і змочений холодною водою шматок тканини, рушника, носової хустинки. Якщо потерпілий при свідомості, його потрібно напоїти міцним чаєм, чи кавою. Ні в якому випадку не можна давати алкоголю. При втраченій свідомості, дають нюхати змочену нашатирним спиртом вату, але обережно, щоб не завдати опіків. Якщо потерпілий не дихає, або дихання швидко погіршується, потрібно зразу приступати до проведення штучного дихання за методом "рот в рот", або "рот в ніс".    

Після надання першої до потерпілого необхідно швидко відправити у лікарню, викликавши машину «швидкої медичної до » за телефоном «103»

Объяснение:

4,4(59 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: ОБЖ
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ