М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
срочно119
срочно119
06.11.2020 17:31 •  ОБЖ

Роль нравственных позиций и личных качеств подростка в формировании антитеррористического поведения конспект

👇
Ответ:
serjyas1972
serjyas1972
06.11.2020
Нравственное развитие человека происходит в процессе его жизнедеятельности в обществе и выражается в оценивать и сознательно выстраивать отношение к себе, дру­гим людям, государству. Отечеству на основе принятых в го­сударстве и обществе норм, законов и правил поведения.

Террористы очень любят использовать в своих целях подростков и молодёжь. Они хорошо понимают, что некоторые подростки от­носятся к войне как игре, где убивают кого угодно, но только не их самих. Террористы охотно воздействуют на психику подростков, убеждая их, что сражаются с силовыми структурами за самые что ни на есть благородные цели. Всё, что говорят террористы, в луч­шем случае полуправда, с которой они маскируют грубую, циничную ложь. Они могут оказывать малоимущим семь­ям, а потом за эту потребовать плату в виде пособничест­ва их преступным замыслам.

Даже самые безобидные ситуации, внешне не имеющие ничего общего с противозаконной деятельностью, могут оказаться связан­ными с пособничеством террористам. Подростки вызывают меньше подозрений и почти не привлекают к себе внимания. Подростку мо­гут предложить, например, за небольшое вознаграждение зайти в квартиру и проверить, дома ли какой-нибудь человек, передать ему привет. На самом деле это может быть проверкой, есть ли в доме засада, устроенная спецподразделениями силовых структур.
4,6(86 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Shilork
Shilork
06.11.2020

Объяснение:

1. Ви маєте повне право не пускати поліцейського в своє помешкання, адже держава гарантує Вам недоторканість житла. Це означає, що працівник поліції може зайти до помешкання лише за згодою осіб, які мешкають у ньому, або за вмотивованою ухвалою слідчого судді. Почувши таку безапеляційну вимогу, не поспішайте одразу за поліцейських до своєї оселі, а зробіть декілька кроків задля власної безпеки.

Детальніше

Закрити

Відповідно до ст. 30 Конституції України та ст. 13 КПК, держава гарантує Вам недоторканість особистого житла. Відступ від такої норми можливий тільки у невідкладних випадках, пов'язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину. Про застосування такого поліцейського заходу обов’язково складається протокол (ч. 3 ст. 38 ЗУ «Про Національну поліцію»). Окрім того, ст. 233 КПК чітко вказує, що «ніхто не має права проникнути до житла чи іншого володіння особи з будь-якою метою, інакше як лише за добровільною згодою особи, яка ними володіє, або на підставі ухвали слідчого судді», яка необхідна для проведення обшуку чи примусового доставляння особи до відділення поліції чи суду.

Отже, працівник поліції або іншого правоохоронного органу може зайти до помешкання лише за згодою осіб, які мешкають у ньому, або за вмотивованою ухвалою слідчого судді. В даному випадку метою візиту буде обшук Вашого помешкання, або іншого володіння (про це буде в наступному розділі, що стосується обшуку). Тому, почувши таку, на перший погляд, безапеляційну вимогу, не поспішайте одразу за поліцейських до оселі, а зробіть декілька кроків задля власної безпеки.

2. Обов’язково попрохайте поліцейського пред'явити його службове посвідчення, яке можна роздивитись через дверне вічко і при необхідності переписати з нього дані, переконавшись в тому, щоособа дійсно є працівником поліції. Якщо це дільничний інспектор, що прийшов до Вас на профілактичну бесіду, то він має бути у форменому одязі (однострої). Ви завжди можете з ним поспілкуватись на сходах Вашого під’їзду, а не в своїй квартирі.

3. Дізнайтесь мету візиту поліцейських – вона має бути конкретною, тому не беріть до уваги незрозумілі пояснення на кшталт: «Поговорити треба» або «Відчиніть – тоді й пояснимо». Запропонуйте поспілкуватись через двері, а якщо він вимагає надання письмових пояснень, попрохайте залишити у дверях письмову повісткуз викликом у відділення поліції (див. Розділ 9).

4. Якщо правоохоронець у грубій формі наполягає на необхідності зайти до Вашої квартири, запитайте, чи є в нього вмотивована ухвала слідчого судді про обшук або огляд житла.За відсутності такої ухвали повідомте, що своїми діями він порушує законодавство України і якщо не залишить Вас у спокої, то Ви будете телефонувати на “гарячу лінію” прокуратури чи служби внутрішньої безпеки. Коли така ухвала є, тоді вимагайте зачитати її і показати через вічко в дверях, якщо маєте підстави не довіряти правоохоронцям.

4,6(86 оценок)
Ответ:
alina050804alina
alina050804alina
06.11.2020

1) ні, якщо ви будете обережні з електронними приладами то й пожежа не станеться.

2) кисень, топливо і тепло.

3) тканина, або якесь полотно, пластмаси.

4) 1-3 хвилини.

5) не обережне ставлення/поведінка с електронними приладами. Якщо загасити вогонь, піти і не загасити то може розпалися всюди.

6) виживати пожежників

7) лягти на підлогу і повіти на животі, до рота підсунути тряпку, щоб не надихатись димом. руки піддати під ключицю і повіти з кімнати на двір.

8) піском або водою

9) надягати резинові печатки, виключити телевізор з розетки. и накрити телевізор чимось але не полотном. вологою тряпкою.

10) тип що переносний можна переносити а пересувний він сам пересувається

11) в інтернеті або на інструкції

4,5(18 оценок)
Новые ответы от MOGZ: ОБЖ
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ