М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
mickeymouse1958
mickeymouse1958
01.05.2021 10:21 •  ОБЖ

Терпеливое отношения к другим людям в слове 13 букв

👇
Ответ:
bililife
bililife
01.05.2021

Вот ответ: толерантность

4,5(69 оценок)
Ответ:
maksgolovakha228
maksgolovakha228
01.05.2021

фамильярность - терпеливое отношение к другим людям

4,6(36 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
симон8
симон8
01.05.2021

радіаційна небезпека

аварія з викидом (розливом) радіоактивних речовин - аварія на радіаційно небезпечному об’єкті, яка спричинила викид (розлив) радіактивних речовин за межі встановлених захисних бар’єрів, і (чи) потужність дози іонізуючого випромінювання перевищує встановлені норми і загрожує довкіллю.

радіаційне забруднення - забруднення поверхні землі, атмосфери, води, продуктів харчування, харчової сировини, кормів та різних предметів радіоактивними речовинами у кількості, що перевищує рівень, встановлений стандартами, нормами і правилами радіаційної безпеки.

виникнення аварій (катастроф) на транспорті, підприємствах та енергетичних установках з викидом радіоактивних речовин становить сарйозну небезпеку.

фактори небезпеки викиду (розливу) радіоактивних речовин:

забруднення навколишнього середовища, небезпека для всього живого, що опинилося на забрудненій місцевості (загибель людей, тварин, знищення посівів та і крім того, внаслідок можливого атомного вибуху виникнення сильних руйнувань на значній території.

пропонуємо заходи, необхідні кожній людині, яка може опинитися у районі можливої аварії з викидом (розливом) радіоактивних речовин.

досвід ліквідації аварії на аес показав високу ефективність цих заходів.хімічна небезпека.

аварії (катастрофи) на підприємствах, транспорті та продуктопроводах можуть викидом (виливом) в атмосферу і на прилеглу територію сильнодіючих отруйних речовин (сдор), таких як хлор, аміак, синильна кислота, фосген, сірчаний ангідрид та інші. це являє серйозну небезпеку для населення, заражене повітря уражає органи дихання, а також очі, шкіру та інші органи.

фактори небезпеки викиду (розливу) хімічно небезпечних речовин: забруднення навколишнього середовища, небезпека для всього живого, що опинилося на забрудненій місцевості (загибель людей, тварин, знищення посівів та і крім того, внаслідок можливого хімічного вибуху виникнення сильних руйнувань на значній території.

4,6(50 оценок)
Ответ:
vasad2005
vasad2005
01.05.2021

Відповідь:

Пояснення:

4. а)

5. а)

6. а)

7. г)

8. в)

9. а)

10. в)

11. б)

12. в)

13. б)

14. г), д), в)

15. г)

16. в)

17. 1. Жгут накладывают на конечность в растянутом состоянии выше места кровотечения на 3 – 5 см. 2. Жгут накладывают поверх одежды, мягкой подкладки, несколь­ких слоев бинта. 3. Конечность приподнимают. 4. Делают 2 — 3 витка, непосредственно прилегающих один к дру­гому. 5. Концы жгута фиксируются при крючка. 6. Если жгут наложен правильно, то конечность бледнеет, крово­течение останавливается. 7. К одежде пострадавшего на самом видном месте прикрепля­ется записка с точным указанием даты, часа и минут наложения жгута.

18. б)

4,4(83 оценок)
Новые ответы от MOGZ: ОБЖ
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ