Вот ответ на вопрос, тут всё есть.
Здоров’я дітей – одне з основних джерел щастя, радості і повноцінного життя. Для України головною проблемою, яка пов’язана з майбутнім держави, є збереження і зміцнення здоров’я дітей.
З кожним роком по Україн гається погіршення стану здоров'я дітей, хворобливість, відхилення в роботі внутрішніх органів, зниження рухової активності, 90% випускників - нездорові, мають ті чи інші відхилення в стані здоров'я , 51,8% першокласників мають хронічну патологію, 70% 6- річних дітей мають порушення у дозріванні та функціонуванні вищої нервової діяльності. Не секрет, що у прагненні досягнути вершини науково - технічного прогресу і благ цивілізації людина забуває про найголовніше: можливість жити і бути щасливим дає перш за все здоров'я. Сьогодні ми змогли звільнитися від багатьох інфекційних хвороб, які раніше забирали життя сотень тисяч людей. Проте останні статистичні дані свідчать: захворюваність дітей 7 -14 років збільшилась на 35%; зріс кількісний показник дитячої інвалідності, кожний шостий з випускників закінчує школу нездоровим. Тому досить гостро постає необхідність прийняття конкретних практичних дій і рішень, що змінили б ситуацію на краще і дали б можливість управляти здоров'ям дітей.
Багатьма українськими і російськими вченими, педагогами, фізіологами, медиками ( М. Амосовим, Г. Апанасенком, І. Варшавським, Е. Булич, Н. Денисенко, А. Маркоросян, І. Муравовим та іншими) було визначено унікальний вплив фізичної культури на здоров’я дитини. Однак, очевидним є те, що більшість учнів не вірять у значущість засобів фізичного виховання. Фізкультурна активність не є для них основним компонентом життя.
Тому саме, регулярні заняття фізичними вправами – це широкий спектр форм та методів, здатних впливати на індивідуальний стан особистості. Можна стверджувати, що за силою потенціалу та здатності впливати на збереження та зміцнення здоров’я, фізичні навантаження, різноманітні форми адаптації та оздоровлення – значущі та ефективні, тому що будь - яка із цінностей фізичної культури в тому чи іншому ступені «працює» на здоров’я.
Щоб зробити дитину розумною і розсудливою, зробіть її міцною і здоровою. Хай вона бігає, стрибає, пустує, хай грає і діє, перебуває у безперервному русі.
Ж.-Ж. Руссо.
Объяснение:
Луг -это тип растительного сообщества травянистых многолетних растений. Здесь обитают насекомые ( кузнечики, бабочки. жучки), птицы (перепел.коростель. куропатки)
Рассмотрим .как животное при к условиям жизни на лугу. пример мышь-малютка обитает в зарослях травы. Здесь для нее и обильный корм (семена растений). Зверек при лазать по стеблям травянистых растений,ей цепкий хвост и задние лапки. Летом эта мышь живет в шаровидном гнезде, располагающемся невысоко в траве . Также они обитают и прячутся от хищников в норках и различных наземных убежищах - среди валежника, под скирдами, стогами. На зиму делают запасы семян.
Из копытных типичны виды, отличающиеся острым зрением и к быстрому и длительному бегу, например, антилопы; из грызунов — строящие сложные норы суслики, сурки, слепыши и прыгающие виды: тушканчики, кенгуровые крысы. Большая часть птиц на зиму улетает. Обычны: степной орёл, дрофа, степной лунь, степная пустельга, жаворонки. Многочисленны пресмыкающиеся и насекомые.
Объяснение: