Объяснение:
Все звери бояться огня и бегут от него прочь.Только люди умеют сами разжигать огонь и получать от него пользу.Но с огнем нельзя шутить и баловаться ! К сожалению огонь часто вырывается на свободу. Тогда беда: пожар! Огромный вред может нанести пожар. Сгорают посевы,дома, леса.Гибнут в огне и остаются без крова и пищи люди и животные.Чтобы этого не случилось,есть люди особой профессии-пожарные.
Они смелые и сильные. Вступая в бой с огнем. пожарные гасят его водой или специальной пеной людей и ценные вещи.Пожарная служба есть в каждом городе.Для того, чтобы приехали пожарные нужно позвонить по телефону: 01 и назвать адрес.
Приватним підприємствам вигідніше закуповувати відсортоване вторсировину, ніж налагодити сортування в Україні, а тому країна закуповує сміття в Європі, Росії і Білорусі. Про це сайту "Сегодня" розповів генеральний директор Recycling Solutions Дмитро Ануфрієв.
"Більшість вторсировини, яка імпортується для українських виробництв, є якісно відсортованою. Наприклад, за видами матеріалу, таким, як види пластику: поліетилентерефталат (ПЕТ), етилен, стирол, пропілен, вінілхлорид, і за кольорами. Очевидно, що таке сортування потребуватиме або високого рівня усвідомленості населення, певних значних інвестицій для сортувальних заводів", – зазначив Ануфрієв.
Сортування сміття існує і в Україні, їй займаються приватні компанії і це – величезний бізнес, додав керівник виробництва товарів для будинку корпорації "Біосфера" Роман Гладишев. За його словами, у нас краще проходить переробка виробничих відходів – заводів, великих магазинів тощо. Це великі обсяги досить чистої і однорідної сировини, за які йде конкурентна боротьба між переробниками. І ціна на таку сировину через конкуренцію досить висока.
Але найбільший потенціал представляє категорія побутових відходів. І основна проблема відсутності їх переробки – це відсутність культури роздільного збору сміття.
"Історично склалося, що всі відходи ми складаємо в одне відро. На сьогодні є люди, які готові сортувати сміття у себе вдома, але при цьому виносити ці відходи вони змушені в один бак. Саме факт того, що культура збору сміття в Європі вища, ніж у нас, є одним із важливих чинників того, що вигідніше купувати відходи в Європі. Займатися сортуванням сміття з одного відра – економічно не доцільно, тому що левова частка витрат у собівартості відходів – це сам процес сортування, який відбувається вручну", – пояснив Гладишев.
1. D
2.(а)
A- естественная
В- искусственная
Объяснение:
2(b) не знаю сори