М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
LENUSEA2007
LENUSEA2007
09.03.2020 00:45 •  Окружающий мир

Заттар магнеттик қасиетке ие болу ушин не истеу керек

👇
Открыть все ответы
Ответ:
аличка77
аличка77
09.03.2020

Роботи, представлені на цій виставці, готувалися юними художниками нашого міста для участі в щорічному Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Безпека життя – життя без небезпеки».

Виконуючий обов’язки завідувача міських курсів цивільного захисту Донецького навчально-методичного центру Мельниченко Олексій Юрійович розповів присутнім про те, що підготовка до конкурсу починалася ще на початку року, коли під найстрашнішою небезпекою діти розуміли непогашений сірник, несправну розетку, пустощі на льоду або воді. На жаль, події останніх місяців внесли свої корективи у проведення конкурсу: роботи юних краматорчан не змогли доставити до Донецька. Тому ініціаторами конкурсу спільно з відділом культури було прийнято рішення донести до городян дитяче бачення безпечного світу, розмістивши малюнки в художній галереї центральної бібліотеки. На виставці представлені яскраві, барвисті роботи учнів художньої школи, школи мистецтв № 3, гуртка «Місячне сяйво» Центру позашкільної роботи, Краматорського центру професійно-технічної освіти.

Виставку можуть відвідати всі бажаючі мешканці та гості міста. На закінчення хочеться висловити надію, що наші діти зможуть взяти повноцінну участь у конкурсі наступного року, а події року нинішнього не внесуть серйозних коректив в тематику дитячих малюнків.

З виставкою можна ознайомитися у розділі “Виставки, презентації”.

Вроде это

Объяснение:

4,5(15 оценок)
Ответ:
netesa0202
netesa0202
09.03.2020
Кора́лловые ри́фы — известковые органогенные геологические структуры, образованные колониальными коралловыми полипами (преимущественно мадрепоровыми кораллами) и некоторыми видами водорослей, умеющими извлекать известь из морской воды («биогермы»). Образуются на мелководье в тропических морях. В начале 1980-х годов общая площадь коралловых рифов составляла около 600 тысяч км², к 2000 году она сократилась примерно до 250 тысяч км² (0,07 % площади Мирового океана)[1]. Основные массивы рифов расположены в морях Юго-Восточной Азии (45 % мировой площади рифов), около 14 % в Атлантике, 17 % в Индийском океане, 18 % в Тихом и 6 % в Красном море[2]. Около трети коралловых рифов мира уже погублено. При существующей тенденции некоторые рифы могут быть уничтожены к 2030 году.
4,4(78 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ