Объяснение:
Это как это как это как
ЗДОРОВЬЕ РОССИИ
1. Рассмотри таблички, представляющие некоторые районы Белгородской области. Приведи примеры сельскохозяйственных районов своей области (края, республики). - Здесь ответы у всех будут разные.
Придумай и нарисуй символические обозначения для 1-2 сельскохозяйственных районов твоего края.
2. Составь рассказ о продукции сельского хозяйства твоего края.
Кукуруза — высокорослое однолетнее травянистое растение, достигающее высоты 3 м. Кукурузу выращивают для получения початков со съедобными зернами, а также кукурузного масла. Является самым важным зерном после пшеницы и риса.Пшеница - одна из важнейших зерновых культур. Получаемая из зерен мука идет на выпечку белого хлеба и производство других пищевых продуктов; отходы мукомольного производства служат кормом скоту и домашней птице.Птицеводство — отрасль сельского хозяйства, специализирующаяся на производстве мяса птицы и пищевых яиц. Побочной продукцией птицеводства являются пух и перо, а отходы производства используются для изготовления мясо-костной муки.Животноводство производит продукты питания (мясо, молоко и молочные продукты), сырье для легкой промышленности, рабочих животных для выполнения ряда сельскохозяйственных и транспортных работ.
3. Если ты живешь в селе... нарисуй или сфотографируй эпизоды совместной работы на земле, ухода за домашними животными.
Уважаемые школьники и их родители! Тему УМНАЯ СИЛА РОССИИ вам придется сделать самостоятельно, так как там нужно описать конкретное предприятие вашего города.
Світогляд, в моєму розумінні, це система поглядів на життя, яка визначає поведінку і, зрештою, долю кожної людини. Німецький філософ Новаліс говорив, що “доля і характер – це різні назви одного й того ж поняття”. Думаю, те ж саме можна сказати і щодо світогляду. Саме світогляд створює певну картину світу, ту призму, крізь яку людина дивиться на це життя, спілкується з людьми, будує своє майбутнє.
У кожної людини – своя картина світу. Вона складається завдяки багатьом факторам – виховання, приклад батьків, власного життєвого досвіду, впливу улюблених книг і фільмів. Звичайно, світогляд змінюється з роками, по мірі накопичення людиною життєвого досвіду. Недарма ще А. Поп говорив, що “кожна людина відрізняється від іншої, і з кожним днем відрізняється від себе”. Однак мені здається, що до вісімнадцяти років людина вже має цілком сформованими поглядами на життя, і можна сміливо говорити про його світогляді.
Так яке ж моє світогляд? Питання досить складний, він змушує задуматися, “покопатися в собі”. Думаю, основою моїх життєвих поглядів є переконання, що людина сама творить своє життя, свою долю. Одним з моїх улюблених афоризмів є слова Гельвеція: “Люди не народжуються, а стають тими, хто вони є”. Я вважаю, що це саме так. І прикладів людей, які “зробили себе самі”, всупереч несприятливим життєвим обставинам, дуже багато, починаючи від письменника М. Гіркого і закінчуючи кіноактором і губернатором А. Шварценегерром або мільярдером Р. Абрамовичем.
Головне – визначити, поставити перед собою мету і чітко слідувати їй. Так чого ж я хочу досягти в житті? Моя “мета номер один” – стати висококласним професіоналом, юристом дуже високого рівня. Моя майбутня професія неоднозначно сприймається зараз, я думаю, багато в чому вона дискредитована. Але за своєю суттю професія юриста – дуже потрібна і корисна. Саме юристи стоять на варті Закону – тією непорушною опори, яка має визначати життя людей у цивілізованому суспільстві. Зробити так, щоб наше існування регулюються виключно законом, щоб права громадянина завжди були захищені і він відчував себе спокійно і впевнено у рідній країні, так і у всьому світі – ось у чому полягає обов’язок справжнього юриста. І я прагну стати саме таким професіоналом, робити потрібну і поважна справа, реально допомагати тим, хто цього потребує.
Безумовно, в моїх планах – стати заможною людиною. Гроші дають відчуття свободи, дозволяють здійснити мрії, дають можливість розвиватися і самовдосконалюватися. Але, на мій погляд, не можна ставити гроші понад усе і йти до них (як, втім, і до всякої мети) будь-якою ціною.
На мій погляд, “на чолі кута” повинні стояти морально-етичні цінності, якими людина повинна керуватися в будь-яких життєвих ситуаціях. Ці цінності прищеплюються нам в сім’ї і в суспільстві, вони до крайнощів прості і, в той же час, вічні. Основи їх викладено в Біблії і тясячи раз повторені в світовій літературі. “Не убий”, “не кради”, “шануй батька і матір своїх”, “возлюби ближнього свого, як самого себе” – ось, на мій погляд, основа світогляду будь-якого нормального людини.
Якщо намагатися дотримуватися ці принципи, то йому будуть забезпечені душевну рівновагу і внутрішній спокій. А це, мені здається, гарант того, що в житті він доб’ється всього, чого хоче. А я хочу постійного розвитку та самовдосконалення у всіх сферах життя. Адже головна біда для людини – це зупинка в розвитку, яка в сучасному світі, де панують шалені ритми і швидкості, подібна смерті. Недарма мудрі люди кажуть, що застій у розвитку дорівнює відступу назад, деградації.
Я думаю, що постійно самовдосконалюватися варто не тільки в професії, але і в своєму інтелектуальному, культурному розвитку. Треба постійно читати, дізнаватися щось нове, ставати краще. Безумовно, слід подумати і про своє фізичному розвитку – займатися спортом, стежити за фізичною формою. Думаю, це особливо актуально для мене в зв’язку з моєю професією.
Але розвитку вимагає і духовна сфера людини. Для мене вона тісним чином пов’язана з близькими людьми, які мене оточують. Зараз це мої батьки і родичі, яким потрібна моя турбота і увага. Я вважаю, що справжній чоловік повинен піклуватися про свою сім’ю, всіляко підтримувати близьких людей.
В майбутньому я планую мати свою сім’ю, улюблену дружину і дітей. Думаю, це буде не так скоро, адже, щоб виховати дітей, потрібна міцна база – не тільки матеріальна, а й моральна, психологічна. А для цього потрібно подорослішати, “міцно встати на ноги”.
Таким чином, я вважаю, що людина потребує простих речах – в улюбленій справі, яке буде приносити моральне і матеріальне задоволення, міцною люблячій сім’ї з дітьми, можливість щодня насолоджуватися тим світом, в якому він живе. Однак чоловік повинен займати активну громадську позицію, адже, по суті, кожен з нас творить той світ, в якому він живе. Тому ми самі повинні робити наше сьогодення і забезпечувати майбутнє нашим дітям. Саме тоді людина зможе бути саме людиною свідомою істотою, чітко усвідомлює свої цілі і планомірно прагне до їх здійснення.
Климат
Тундра делится на три вида:
Южная — ближе всего к зоне лесов.Средняя — севернее южной.Арктическая — самая холодная, северная часть этого природного пояса. Она граничит с зоной вечных снегов.
Зима в этой климатической зоне длится 8-9 месяцев. Лето короткое — 3-4 месяца. Замерзшая земля летом почти не оттаивает, поэтому тундровую поверхность называют «вечной мерзлотой». Даже в середине лета здесь может ударить мороз и выпасть снег.

Летняя температура не бывает выше +10˚ С. Земля оттаивает всего на несколько сантиметров. В южной части летом бывает до +11˚ С. Земля там оттаивает глубже и поэтому образуется много болот и озер.
Зимой снежный покров не превышает 15-30 см. Всё время дуют очень сильные ветра. Поэтому снег не лежит, а постоянно движется. С любых возвышенностей его сдувает полностью.
Осадков выпадает мало, но их всё равно больше, чем испаряется воды с земли. Поэтому почва перенасыщена влагой.
Почва
В тундре бывает песчаная, глинистая, торфяная, каменистая почва. На западе России — это глинисто-песчаные равнины с множеством рек, болот и озер. На востоке встречаются горные хребты и скалы.
Тундровые почвы совсем неплодородны. На высоких местах, где снег сдувается ветром, почва совсем не имеет растительности. На поверхность выступает только мерзлая глина или песок. Такие участки называют «глиняными медальонами».
Растительный мир
Когда ветер с силой гонит по равнине снег — он срезает торчащие верхушки трав и кустарников, словно подстригает их. Поэтому растения не могут вырастать высокими. Только в низинах южной тундры бывают деревья и кустарники в рост человека.
В основном тут растут травы, мхи и лишайники. Чем севернее — тем меньше встречается трав и больше мхов. В средней зоне попадаются стелящиеся ива и берёза. В арктической — стелящиеся кустарники.

Мхи и лишайники растут так плотно, что напоминают подушку. В их толще могут прятаться кустики брусники, клюквы, морошки и даже карликовые деревья. Самый ценный мох — это ягель или олений мох. Этим мхом питаются северные олени.
На глинистых почвах растут мхи и травы, на каменистых и песчаных — лишайники. На торфяных почвах преобладают мхи, ягоды и стелящиеся деревья. Всем растениям в тундре не хватает тепла. Поэтому корни растений растут не вглубь, а по поверхности.
Животный мир
Животный мир тундровой зоны разнообразен. Здесь водятся лемминги — мелкие грызуны, которые очень быстро размножаются. Живут тут также серый и белый песец, белые полярные лисы, волки, медведи.
Главное животное тундры — северный олень. Он не боится холода и ветра. У него такие широкие копыта, что он может ходить по снегу и не проваливаться. Он умеет разгребать копытами снег и добывать мох-ягель.

Из птиц постоянно живут в этих широтах полярные куропатки, совы и полярная утка — гага. На лето прилетают различные перелетные птицы с юга.
Все полярные животные и птицы меняют окраску. Летом они серо-коричневые, под цвет ландшафта. Зимой они белые или светло-серые, как снег.