М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Можете будь ласка написати пам'ятку особистої гігіени тільки не с Інтернету будь ласка ​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
artikrv
artikrv
29.10.2020
Кролик — небольшой пушистый зверёк рода млекопитающих семейства зайцевых. Его отличие от зайца в том, что их детеныши обычно рождаются слепыми и лысыми.Размер взрослого кролика от 20 до 50 см в длину, а вес от 400 г до 2 кг. мех кролика пушистый, теплый и мягкий. Чаще всего серого или коричневого цвета. Природа далее ему длинные уши чтобы он мог лучше слышать приближающегося хищника. У кролика сильные задние лапы на передник лапах по 5 пальцев, а на задних — по 4.Кушают кролики то, что им доступно. Летом траву, листья, овощи, например, морковку илу капусту. Зимой им приходится есть сухую траву, выкапывать корешки растений и обгладывать кору с деревьев и кустарников.Кролики распространены практически по всему миру. Они обитают в лесах, полях и на полянах на лугах, болотах, и даже в пустынях.Кролики очень плодовиты. Потомство кролики могут приносить несколько раз в год. За один раз обычно появляется на свет 4—7 кроликов. Они рождаются в гнёздах, которые крольчихи мамы специально делают в своих норах и выстилают их собственным пухом.
4,5(57 оценок)
Ответ:
TheDanilDid
TheDanilDid
29.10.2020

У п’ятірку найнебезпечніших міст України потрапили Миколаїв, Сєвєродонецьк, Київ, Кропивницький і Запоріжжя. Про це йдеться в Рейтингу безпеки обласних центрів України, який оприлюднив Інститут суспільно-економічних досліджень, пише “Сегодня”.

Найнебезпечнішим містом країни назвали Запоріжжя. Тут тільки 44 відсотків місцевих жителів відчувають себе в повній або частковій безпеці, коли йдуть додому в темний час доби. Відзначається, що за 2016 рік у Запоріжжі було зареєстровано понад 300 правопорушень на 10 тисяч осіб. Після Запоріжжя в рейтингу найнебезпечніших міст назвали Кропивницький, Київ, Сєвєродонецьк та Миколаїв.

Найбільш безпечним обласним центром України визнано Хмельницький, відразу за ним йдуть Тернопіль, Чернівці, Чернігів та Івано-Франківськ.

“Сприйняття громадянами стану безпеки в місті не завжди збігаються з об’єктивними даними про кількість кримінальних злочинів. Так, в містах з приблизно однаковою кількістю кримінальних правопорушень громадяни оцінюють безпеку по-різному.

Наприклад, в Івано-Франківську, Вінниці та Херсоні кількість кримінальних злочинів приблизно однакова : від 150 до 165 на 10 тис. осіб. Однак городяни відчувають себе по-різному. у Вінниці та Івано-Франківську безпечніше, а в Херсоні значно менш безпечно “, – розповідає експерт.

Читайте також: “Хрін ти чаю в Одесі тепер вип’єш”: “Миротворець” записав у зрадники екс-українця

Опитування виявило і цікаві парадокси. Наприклад, в привабливому туристичному Львові зареєстровано понад 200 кримінальних правопорушень на 10 тис. населення, проте безпечно почуває себе більш ніж 65% городян, в той час як в прифронтовому Маріуполі злочинність одна з найменших в країні (32 злочини на 10 тис. населення), однак тільки 41% респондентів відчуває себе в безпеці.

4,6(11 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ