М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
жenya
жenya
23.01.2021 18:03 •  Окружающий мир

Где обитают насекомые какую раль играют в прероде

👇
Ответ:
abaltabaeva03
abaltabaeva03
23.01.2021

ответ:Насекомых можно встретить во всех уголках нашей огромной планеты. Они освоили пустыни, поля, леса, водные объекты, ледники, болота, моря, океаны. Некоторые паразитируют, живя на живых существах. Сегодня насчитывают более 1 миллиона различных видов насекомых. Все они при к различным условиям жизни: влаге, жаре, холоду, засухе, отсутствию солнечного света и т.д. В природе насекомые невероятно важны. Одни опыляют растения, другие служат кормом для животных, рыб и птиц, третьи участвуют в процессе почвообразования.

Объяснение:

4,5(32 оценок)
Ответ:
kseniya20072
kseniya20072
23.01.2021

Насекомые играют большую роль в природе и жизни человека.

Основная пища большинства их – это разные части растений (от листьев, плодов, семян, пыльцы и нектара цветов до древесины). Поэтому насекомые имеют особенно большое значение во всех наземных растительно – животных группировках как важнейшие потребители растений.

В каких местах обитают насекомые? Лес, поле, луг, болото, населенные пункты.Насекомые обитают везде,кроме Антарктиды

4,8(28 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Коля11111111к
Коля11111111к
23.01.2021
Автономное существование человека в природе — это самостоятельное независимое существование его в природных условиях. Результаты такого пребывания человека в природе зависят от его определенное время без посторонней обеспечить свои жизненные потребности в еде, тепле, воде, используя имеющиеся запасы или дары природы. В общем представь, что ты попала на необитаемый остров и там нужно выжить. Вот это и будет полная автономия. С другой стороны ты можешь сознательно пойти на такое (даже когда то была популярное шоу, про таких людей) для понимания жизни аборигенов или природных условий той или иной местности. Ну вот каратенько )
4,5(79 оценок)
Ответ:
Vikos009
Vikos009
23.01.2021
«Ходить гарбуз по городу, питається свого роду...» — співається в жартівливій українській пісеньці, яка розповідає про родичів гарбуза: диню, огірочки, бараболю, квасолю, буряки, морквицю, біб.А чи й справді вони родичі?Наука ботаніка об’єднує найбільш близькі рослини у роди та види. Вид — це ім’я рослини. Рід — її прізвище. Прізвище та ім’я рослинам дають латинські, бо латинська мова у вчених вважається міжнародною. Жовта диня, наприклад, зветься куміс мело. А найближчий родич дині — огірок — теж куміс, але вже сатівус.Є й родини рослин, що складаються з найбільш близьких родів. До родини гарбузів, таким чином, справді належить диня — «гарбузова господиня», а також огірочки та кавун. А от бараболя, тобто картопля, ніякого відношення до родини гарбузів не має. її родичі — помідор і паслін. Родич морковиці — звичайний буряк, а родичі квасолі — біб та горох. їхня родина так і зветься — бобові.Бувають родичі досить близькі, а бувають і далекі. Дикі предки гарбуза та дині ростуть у Мексіці, а батьківщина огірків та кавунів — пекуча пустеля Калахарі в Африці. Бараболю та помідор привезли до нас з Південної Америки. А морковиця прийшла з Середземномор’я. З Азії на нашу землю потрапили буряки, квасоля, цибуля, часник, пшениця, рис...Різними шляхами приходили вони до нас. Колись люди не вміли удобрювати свої поля та городи. Вони просто кидали насіння у грунт, а коли грунт втрачав родючість, переходили на нове місце. Переселяючись, люди брали з собою а, насіння, і мандрувало воно разом з людьми о на сотні й тисячі кілометрів.Радо зустріли люди заморських гостей, що їх привезли мореплавці, — помідори, какао. А от картоплі спочатку не пощастило. Ніхто не знав, що саме треба споживати. Пробували їсти зелені кульки з насінням, але вони такі гіркі, що люди назвали їх «чортовим яблуком». То ж не дивно, що селяни відмовлялися садити картоплю, а коли власті примушували їх засаджувати нею лани, вони бунтували, — знищували картоплю, вбивали панів та царських службовців. Так і увійшли в історію ці бунти під назвою «картопляні».А от гречка швидко розповсюдилася по селянських нивах. її привезли наші предки з Візантії, яку вони звали Грецією. Тому-то й названо гречку гречкою.Соняшник потрапив до нас як декоративна рослина і довго прикрашав тільки квітники та оранжереї. Згодом люди навчились видобувати з його насіння смачну олію, і соняшник перейшов з гурту декоративних рослин до лав рослин сільськогосподарських. Різними шляхами потрапляли рослини на наші поля та городи. Люди відбирали для посіву насіння від найкращих рослин, що не боялися ані спеки, ані холодів.Поступово рослини змінилися настільки, що стали зовсім не схожі на своїх диких предків. І ростуть поряд на наших полях та городах пришельці з різних далеких країв — кавун, огірки, картопля, квасоля і служать людям.
4,4(92 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ