1) Щоб зберегти зір потрібно сидіти за гаджетами не більше як 2 години, робити зарядку для очей, робити відпочинок від гаджетів.
2) Потрібно чистити вуха і промивати їх теплою водою.
3) запахів .
4) щоб вберегти травм язика потрібно не забувати його тоже чистити як і зуби ,щоб не було набряку на язиці потрібно не пересольювати їжу.
5) Потрібно дотримуватися правила гігієни. Наприклад мити шкіру з милом , вмиватися кожного ранку.
6) Для мене здоров'я значить як щось цінне. Завдяки йому ми можемо гуляти в любу погоду,якщо будемо дотримуватися правил. Щоб не захворіти потрібно робити профілактику і дотримуватися правил,щоб зберегти здоров'я
1)Очам потрібний відпочинок та здоровий сон
Роботу за комп'ютером, перегляд телевізора або читання потрібно переривати через кожні 20-40 хв
Під час читання, письма або іншої роботи предмети необхідно розміщувати за 30-35 см від очей
2)Обмежте час перебування в шумних місцях ...
Підтримуйте вуха сухими ...
Не зловживайте навушниками ...
Не давайте волю стресу
3)отруйних запахів
4) В зимку Не можна прикладати язичок до металу;
не ширяти в язик гострими предметами
5)Захищайте свою шкіру від сонця,Щодня зволожуйте шкіру.Пийте багато води. Сон дуже важливий! Їжте здорову їжу.
6) Здоров'я для мене це все, саме найцінніше. За здоров'ям потрібно ретельно дбати, займатися спортом, доглядати за кожним органом чуття.
Поколение детей войны – это наши бабушки и дедушки, а у кого-то это даже прабабушки и прадедушки. Хотя детям войны не приходилось воевать самим, во время Великой Отечественной войны им пришлось трудно. Их лучшие, детские годы пришлись на времена горя и лишений.
Современные дети даже не могут представить себе, каково расти во время войны. Разрушенные дома и звуки выстрелов — таким запомнилось детство тем, кто рос на оккупированной фашистами территории. А те, кто жил в тылу, запомнились воздушная тревога, письма и «похоронки» с фронта. Многие дети тогда потеряли своих пап, а иногда даже мам и других близких людей на войне.
Во время войны почти все люди в нашей стране жили в бедности и лишениях. У многих снарядами и бомбами были разрушены дома. Многие дети тогда не знали, что такое игрушки. Девочки хранили как зеницу ока единственную истрепанную куклу, а мальчики играли гильзами от винтовок и снарядами, что не разорвались. От таких «игрушек» часто случалась беда.
Сейчас дети войны уже стали пожилыми людьми. Их нужно уважать, ведь война отобрала у них детство, им пришлось вынести такое, что мы себе не можем и представить. У детей войны можно узнать много полезного о том, как преодолевать трудности и радоваться малому.