М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ikonnikoval
ikonnikoval
24.06.2020 19:00 •  Окружающий мир

Запиши названия городов золотого кольца россии, которые , как и москва, были основаны великим князем юрием долгоруким

👇
Ответ:
argen08
argen08
24.06.2020
Москва,Переславь-Залесский,Юрьев-Польский,Дмитров
4,8(84 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ваня2007123
ваня2007123
24.06.2020

Кожен день ти користуєшся електричними приладами, але потрібно знати, що вони криють у собі небезпеку. Так, дія електричного струму на людину може при¬зводити до електричних травм та пошкоджень, таких як скорочення м'язів, що супроводжується сильним болем, втратою свідомості, порушенням роботи серця чи дихання (або обох цих порушень разом). Іноді трапляються нещасні випадки від дії електричного струму, які приводять до смерті людини. Та щоб уникнути багатьох неприємностей, тобі достатньо завжди пам’ятати та дотримуватись правил поводження з електричними приладами:

• Електронагрівальні прилади, такі як електрочайник, електросамовар, електропраска, електрокамін та інші, потрібно включати в електромережу справними.

• Якщо ти дивишся телевізор, а екран погас або почав миготіти, ні в якому разі не можна по ньому стукати. Він може загорітися або навіть вибухнути. Його треба негайно вимкнути.

Якщо щось потрапило до телевізора, радіоприймача та інших електроприладів, які працюють, треба в першу чергу їх вимкнути. Ні в якому разі не можна лізти туди олівцем чи іншим предметом, коли електроприлад увімкнутий.

• Переважна кількість побутових електроприладів є пе¬реносними, і при цьому часто виникає пошкодження їх ізоляції. Також буває, що електричний дріт обірвався чи оголився. У таких випадках ні в якому разі не торкайся оголених місць, бо це може призвести до травми.

• Не залишайте без нагляду увімкненими в розетку електро¬прилади.

• Забороняється тягнути за електричний шнур руками, тому що він може обірватися і вразити електричним струмом.

• Не можна заповнювати водою ввімкнені в електромережу чайники, кавоварки, каструлі.  

• Не торкайся мокрими руками та не витирай вологою ганчіркою електричні кабелі, штепсельні розетки, вимикачі, інші електроприлади, ввімкнені в електромережу.

• Не можна підвішувати речі на кабелі.

• Не можна бавитись із штепсельними розетками – це загрожує твоєму життю.

• Коли ідеш з дому – всі електроприлади мають бути вимкнені.

Використання електричних приладів не за призначенням або невміле користування ними, може призвести до пожежі!

Але якщо вже так сталося, що електричне обладнання загорілося, то перш за все потрібно:

• вимкнути електрорубильник. (А ти знаєш, де знаходиться електрорубильник твого помешкання? Якщо ні, тоді негайно попроси своїх батьків показати тобі його і навчити, як ним користуватися!)

Якщо знеструмити електромережу неможливо, то слід пам’ятати: не можна застосовувати для гасіння воду та пінні вогнегасники, можна лише порошкові;

• терміново телефонуй за номером 101 і викликай пожежників на до .

Якщо електроприлад зайнявся, спробуй діяти за такою схемою:

• обмотай руку сухою ганчіркою, висмикни вилку з розетки;

• накрий палаючий предмет ковдрою;

• повідом дорослих про пожежу.

Объяснение:

4,5(68 оценок)
Ответ:
динара259
динара259
24.06.2020
1113 год - Киевское восстание. умер князь Святослав Изяславич, поэтому его соратники и евреи хотели взойти на престол. конечно, людям это не понравилось, они стали протестовать, в итоге престол занял Владимир Мономах.
1242 год - Ледовое побоище(битва на Чудском озере), которое кончилось победой русского войска во главе с Александром Невским. причиной послужил Ливонский поход на Русь(ребята из Германии, Дании, Латвии и так далее имели большие захватчиские планы).
1380 год - Куликовская битва. сошлись войска Дмитрия Донского и Мамая. победа нам нанести огромный урон Золотой Орде, что впоследствии избавиться от её властности над Русью
1480 год - стояние на реке Угре(стычка с остатком Золотой Орды), на этот раз во главах князь Иван III и хан Ахмат. хан собирался пойти походом на русские земли, но наше войского встало стеной и перекрыло броды реки. переговоры не в итоге Ахмат отступил. это событие принято считать освободительным от монголо-татарского ига.
4,7(73 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ