ответ:Родос - самый солнечный остров Греции. Интересные факты о Родосе: на входе в гавань установлены две колонны, а на каждой колонне красуется олень. Олени сделаны из бронзы. Это символ города Родос. Сохранилось предание, согласно которому олени жителей Родоса от змей.
В Родосе сохранились Крепостные стены с зубчатыми башнями - Родосская крепость.
Родос - город рыцарей, здесь есть улица Рыцарей, где когда-то находились рыцарские подворья.
Одно из 7 чудес света Колосс Родосский не сохранился, по легенде он был установлен в Родосе и был самым высоким сооружением Древней Греции.
Статья о Родосе из "Энциклопедии путешествий. Страны мира" приведена полностью здесь. За оленем красивейший Благовещенский собор, за оленухой форт Святого Николая.
Стоят не просто так, олени по легенде истребили копытами родосских ядовитых змей, считаются островитян. В древности остров назывался ОфиУса (Змеиный), потом Элафус, Олений по гречески.
Любители природы обязательно посещают нацпарк Эпта-Пийес, где семь источников у деревни Архиполи сливаются в единственное пресноводное искусственное озеро, переливающееся водопадом через плотину. К озеру прорублен в скалах 186-метровый тоннель, пройти его требуется босиком, в темноте, вода по щиколотку. Местная легенда утверждает, будто омолодишься на 10 лет или 7 грехов спишутся.
Хотя фактически этим путём проходили в древности верующие перед постригом в монастырь Святого Нектария, дабы в темноте подумать последний раз, переосмыслить жизнь. Туристы едут в Родосский Акрополь, развалины античного Камироса, древний, но живой город Линдос, посещают Гору Филеримос с установленным крестом, Долину Петалудес (бабочек), Термы Каллифея, ну и конечно, Дворец Великих Магистров, крепость госпитальеров.
Древнегреческие мифы считают остров местом жительства нимфы Роды, ставшей женой бога Гелиоса, остров назван в её честь. Видимо райское место, раз восьмерых детей нажили, так называемые гелиады:
Гелиос остановил потоп, грозящий благословенному острову, испарив воду своими горячими лучами.
Эмблема Родоса - олень, тут водится очень редкая европейская лань Dama. Древний настоящий и единственный сохранившийся Олимпийский стадион можно увидеть в Линдосе (о. Родос). Ника Самофракийская (Богиня победы) создана в деревне Линдос местным скульптором Пифокритом. Раскопана консулом Франции Шампуазо в 1863, сейчас в Лувре.
Крыло Ники Самофракийской использовано в стилизованном изображении логотипа Nike.
Ника - богиня победы.
Объяснение:
ответ: как-то так. Если что то можешь не удалять мой ответ
Объяснение: перше термін «команда» почав застосовуватися в лексиконі спортсменів, будучи складовою частиною в побудові їх тайм-менеджменту. На даний момент це поняття значно розширило сферу свого застосування і є актуальним для багатьох сфер.
Отже, команда — це термін, яким позначають невеликі групи (від 3 до 12 осіб), що мають яскраво виражену цільову спрямованість і інтенсивну взаємодію між членами групи. Виходячи з цього, командна робота — це ефективна і продуктивна практична діяльність команди. Або ж це певна спільна та цілеспрямована робота групи фахівців, які працюють за заздалегідь встановленим правилам.
Найпростіший приклад з історії: команда — це військо, кожна дія якого націлена на перемогу над противником. У війську всі воїни діють злагоджено, продумано і з опорою на спільну мету.
Краще зрозуміти суть командної роботи можна, виділивши її головні риси:
спільна робота: команда — це не сума окремих частин, а єдине ціле — певна структурована група людей, кожен член якої взаємодоповнює іншого;
продумане позиціонування кожного з її учасників. Тобто, кожен з членів цієї групи розуміє всю повноту ситуації і обізнаний в стратегічних цілях, має закріплений за ним ряд завдань і несе відповідальність за виконання кожного з них;
комунікація: в команді кожен учасник відвертий і чесний з іншими, готовий вирішувати конфлікти ще на етапі їх зародження;
автономія: кожна команда — автономна частина в структурі будь-якої організації. У неї є ряд продуманих ів взаємодії з керівними інстанціями і іншими командами, але вони не мають ніякого впливу на процеси, які відбуваються саме в цій групі;
синергія: ефект від спільної роботи команди якісно перевершує ефект від роботи окремих людей. Тобто, спільна робота фахівців може в сумі дати набагато більше, ніж результати їх роботи поодинці.
Таким чином, ми бачимо, що командна робота — це не просте взаємовідношення між людьми, які працюють в одній організації або над одним проектом. Така взаємодія — швидше співпраця між окремими працівниками, яка поширюється на різні сфери і завдання. Командна робота — це діяльність групи людей, яка зосереджена на вирішенні конкретної задачі. Команда — це і є окрема «одиниця» в механізмі функціонування організації.
Дослідники поняття «командна робота» виділяють такі її головні принципи:
загальні і важливі цілі кожного з учасників;
взаємодоповнюючі вміння;
чіткі вимоги до продуктивності;
взаємна відповідальність;
невелика кількість людей.