Автономне існування людини в природному середовищі - це самостійна незалежна існування його в природних умовах.
Автономне існування людини в природних умовах може бути добровільним або вимушеним.
Добровільна автономія - це ситуація, коли людина або група людей з власної волі, з певною метою, на певний час переходить на самостійне існування в природних умовах.
Вимушена автономія - це ситуація, коли людина випадково через не залежні від нього обставин опиняється в природному середовищі і змушений самостійно забезпечувати свої життєві потреби, щоб вижити і повернутися до людей.
Список країн Європи за густотою населення жителів на 1 км². Дані у таблиці базуються на площі, включаючи внутрішні водні ресурси (озера, річки тощо). Дані станом на 2020 рік взяті з Публікації Організації Об'єднаних Націй про густоту населення[1][2]. Попри те, що європейська частина Росії складає лише 20,82 % її території, 68,3 % росіян мешкають саме у європейській частині, тому у загальних рейтингах та списках РФ включають до Європи[3]. Європейська частина Російської Федерації складає біля третини від площі всієї Європи і займає перше місце за площею на європейському континенті.
Країни, що часто відносять до Європи (Туреччина, Кіпр, Азербайджан, Грузія, Вірменія), у статистичних даних ООН подаються у розділі про країни Західної Азії.
Курсивом вказані залежні території. Рейтинговано лише незалежні країни.
Объяснение: