Таблица рассчитана на 6 животных.
На картинке в учебнике находим: косулю, чайку, цикаду, олеандрового бражника, баклана, медузу-корнерота, дельфина, ящерицу, богомола, краба, морского конька, морскую иглу.
На суше обитают: косуля, цикада, бражник, ящерица, богомол. Сюда можно добавить жужелицу кавказскую, упомянутую в учебнике.
В Черном море обитают: медуза-корнерот, дельфин, краб, морской конек, морская игла.
Обитает на суше, но пищу добывает в море баклан. Сюда же запишем чайку, упомянутую в учебнике.
Ніхто не любив бога Ареса. Навіть Зевс не раз говорив йому, що якщо б Арес не доводився йому сином, то давно б опинився в похмурому Тартарі і мучився там разом з титанами. Тільки дві вірні помічниці і подруги були у Ареса - богиня розбрату Еріда і яка сіє по світлу вбивства богиня Енюо. Тільки вони любили Ареса і слухняно виконували всі його бажання, відправляючись туди, куди він їх посилав, щоб сіяти розбрат і вбивства серед людей. А слідом за ними у вихорі війни рухався і сам бог Арес, радісний при вигляді проливається у нього на очах крові.
Не один раз бог Арес терпів поразки і був змушений йти переможеним з поля бою. А перемагала його войовнича дочка Зевса Афіна Паллада, перемагала мудрістю і свідомістю своєї сили. Вона спокійно стояла перед лютим Аресом, вкрита блискучим шоломом і величезним щитом, а своїм довгим гострим списом вона звертала Ареса у втечу і змушувала тікати в гори. Як тільки сам бог війни тікав з поля битви, війна закінчувалася, і люди знову починали жити в мирі і добробуті.