Объяснение:
1) Інді́йський океа́н — третій за розміром океан на Землі, між Африкою, Азією, Австралією та Антарктидою і займає близько 20% водної поверхні Землі.
2) Червоне море вважається самим теплим морем на планеті.
3) Кора́лові спору́ди, кора́лові ри́фи (рос. ... Korallenbauten m pl) — геологічні утворення, що формуються внаслідок життєдіяльності колоніальних коралових поліпів (головним чином мадрепорових коралів) і супутніх їм організмів, здатних вилучати вапно з морської води. Утворюються на мілководді в тропічних морях.
4) Летючі риби — мешканці теплих тропічних морів. Зазвичай вони живляться планктоном, що плаває біля поверхні води, і тому часто самі стають жертвою таких великих хижаків
Гігантський восьминіг мешкає в північній частині Тихого океану, в Японському, Охотському і Беринговому морях. Великий восьминіг, звичайна вага якого від 2 до 10 кг. За деякими даними, довжина окремих особин може досягати 9 м. Максимальна зареєстрована маса — 198,2 кг. В основному споживає ракоподібних та молюсків. На гігантського восьминога полюють великі риби і морські ссавці
Скати — надряд хрящових риб. Довжина до 5 — 9 м, ширина до 6 м, вага до 500 кг. Відомо 230 видів. Скати поширені головним чином у морях, деякі види у прісних водах. іло більшості скатів плоске, широке та дископодібне. Шкіра з шипастими лусками або гола. Під час плавання скати хвилеподібно рухають дуже великими грудними плавцями, а хвостовий плавець розвинений погано. Живляться ракоподібними, молюсками, рибою, деякі — планктоном.
В електричних скатів є спеціальні отвори для полювання та захисту — електричні органи, що становлять собою видозмінені м'язи. При збудженні вони здатні давати розряд напругою від 8 до 300 вольт.
2.- (Я сама не знаю)
3.- Сергий Радонежский.