Объяснение:
В Санкт-Петербурга насчитывает около 60 видов млекопитающих, до 250 видов птиц,большое число земноводных и пресмыкающихся, а также множество видов беспозвоночных
В Финском заливе (близ Санкт-Петербурга) обитает около 60 видов рыб, наиболее распространены салака и корюшка. Встречаются также форель, угорь, миноги. Во внутренних озерах распространены язь, сиг, лещ, щука, окунь, ерш, плотва. Иногда в водоемах встречается лосось. В некоторые озера запущены новые виды рыб: карп, пелядь, нельма. Многочисленны насекомые-кровососы (комары) и клещи!
3 алматинский
Объяснение:
Самые изученные районы расположены в окрестностях города Алматы.
Это бассейны рек Улькен Алматы (Большая Алматинка) и Киши Алматы
(Малая Алматинка). Здесь бывает самое большое количество туристов в
стране и расположены самые известные туристические объекты, такие как
стадион Медеу и горнолыжный курорт Шымбулак. В этих ущельях в обжитых
районах регистрируется от 10 лавин в малоснежные годы, до 100 в
многоснежные. Средние объемы сошедших лавин бывают в пределах 1-3
тысячи кубических метров. Максимальные объемы бывают в пределах 30-50
тысяч м3
. Максимальный объем катастрофической лавины весной 1966 г.
достигал 350 тысяч м3
З самого раннього дитинства батьки, виховуючи дитину, роблять упор на розвиток таких якостей, як доброта, повага, терпіння, співчуття і співпереживання по відношенню до інших людей. У сукупності дані моральні характеристики відображають людяність.
У даній статті ми розповімо, що таке людяність і наведемо приклади її прояви.
Визначення людяностіЛюдяністю називають дбайливе і дбайливе ставлення до інших людей. Це здатність співчуття і готовність прийти на до в скрутну хвилину.
Людяність виражається у повазі і терпимості, а також доброзичливому ставленні не лише до своїх, близьким, але й до чужих людей. Крім того, людяність припускає самопожертву заради інших.
Простіше кажучи, людяність - це не що інше, як гуманізм, тобто людське ставлення до оточуючих. З поняттям гуманізму можна ознайомитися в нашій статті Що таке гуманізм.
Людяність у сукупності - це любов, благородство, доброта, скромність, чесність, щирість.
Ще стародавній китайський мислитель Конфуцій зазначав, що "Той буде людяний, хто зможе втілити всюди п'ять достоїнств: шанобливість, великодушність, правдивість, кмітливість, доброта".
А французький літератор і філософ Гельвецій говорив, що "Людяність - це осмислене почуття, тільки виховання його розвиває і зміцнює".
Це почуття батьки повинні прищеплювати дитині з раннього віку. А далі кожна людина розвиває і посилює його в собі самостійно.