М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
baxitclash
baxitclash
13.06.2022 02:59 •  Окружающий мир

Учебник "познание мира" 4 класс. план на тему: "изучение природы"

👇
Ответ:
ольга1480
ольга1480
13.06.2022
1. Увеличительно стекло
2.Лопатачка
3.Баночка
4.Фонарик
4,7(49 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
санеке
санеке
13.06.2022

когда человек слишком робок и недоверчив, легко пугается, испытывает трудности в общении, чувствует себя неловко в присутствии других людей – о нём говорят, что он застенчив. зная язык, нетрудно понять происхождение этого слова: в словаре даля говорится, что это производное от слова «застениться», что означает «заслониться от окружающих стенами» - если рассматривать буквально.

на самом деле, «стены», которые психологически возводит вокруг себя человек, отделяют его от окружающего мира и других людей надёжнее, чем стены каменные – например, крепостные. если из крепости или тюрьмы можно выбраться, имея обычные ключи, то найти ключи к душе человека зачастую не под силу даже специалистам – психологам и психотерапевтам.

как ведут себя застенчивые люди

часто они до умопомрачения боятся мнения окружающих их людей: им кажется, что самое страшное в жизни – не понравиться другим людям, вызвать их неодобрение, насмешки или недовольство. именно поэтому застенчивый человек никогда не позволяет себе быть в центре внимания, подавляет возникающие спонтанно желания, не хочет открыто выражать своё мнение и отстаивать свои права.

такие люди избегают ситуаций, в которых нужно действовать и принимать решения, общаться и открыто говорить другим о своих ценностях. именно из-за этого большинство застенчивых людей не добиваются в жизни успеха: они просто не могут заставить себя познакомиться с новыми людьми, попробовать общаться, воспользоваться предлагаемой возможностью и начать делать что-то новое – они боятся неудач.

почему застенчивость вредна

когда человек постоянно смущается, и слишком тем, что подумают о его поведении окружающие, то это работает против него: окружающие действительно не могут адекватно оценить все способности и таланты этого человека, да и сам он теряет ясность мышления. в такой ситуации быстро появляются негативные ощущения, возникает беспокойство, депрессия – такое чаще случается именно с застенчивыми людьми.

проблема эта встречается гораздо чаще, чем может показаться: по результатам исследований, около 80% людей довольно часто чувствуют робость в разных ситуациях, а 40% проявляют застенчивость почти постоянно. проявляется это по-разному: у человека учащается пульс, он не может говорить, теряет самообладание, дрожит, опускает вниз глаза.

4,4(74 оценок)
Ответ:
anel3103
anel3103
13.06.2022

Велика Китайська стіна (220 до н.е. та 1368 – 1644 р.р.) – одна з найграндіозніших споруд усіх часів і народів, символ Китаю. Це найбільше творіння рук людських у всій світовій історії та єдина споруда такого масштабу в усьому світі. Довжина всіх ліній стіни 6350 км. Це єдине творіння рук людських, що видно з космосу неозброєним оком.
Восьме чудо світу, найдовша в світі, “Вань чи чан Чен” (“Стіна в десять тисяч лі”) – так в різні часи називали Велику стіну. І хоча по останній назві можна припустити справжній розмір давньої Китайської стіни (1 лі дорівнює 576 м), різні джерела називають різні цифри. За одними припущеннями її довжина не перевищує 4 тисяч кілометрів, за іншими – вона більше 5 тисяч кілометрів.

Висота стіни в середньому 6,6 м (на окремих ділянках до 10 м), ширина нижньої частини близько 6,5 м, верхньої – близько 5,5 м. Ця ширина дозволяла роз’їхатися двом кінним візкам. На всьому протязі Великої Китайської стіни споруджені каземати для охорони і сторожові вежі, а у головних гірських проходів збудовані фортеці.

Будівництво стіни почалося в III столітті до н. е.. під час правління імператора Цинь Ши-Хуанді (династія Цинь), в період «Воюючих держав» (475-221 рр.. до н. е..) У будівництві брала участь п’ята частина тодішнього населення країни, тобто, близько мільйона людей.

Велика Китайська стіна була побудована з такою майстерністю і запасом міцності, що вона збереглася до цих пір. І це єдине рукотворне спорудження на нашій планеті, яке видно навіть з космосу. Китайська стіна тягнеться вздовж міст, через пустелі, долини, глибокі ущелини – через весь сучасний Китай. Коли вона була побудована, вона перетворила країну, розташовану південніше, у величезну, добре захищену фортецю.

Але ні Велика стіна, ні жорстокість правління не до династії Цинь. Через кілька років після смерті першого китайського імператора Цинь династія була скинута.

Проте державний досвід імперії Цинь був розвинений і примножено новою імперією Хань, що утворилася в кінці 3 століття до н. е.. і проіснувала більше чотирьохсот років. В імперії Хань китайці повною мірою усвідомили себе єдиним народом, і сьогодні вони називають себе ханьцями. У період правління династії Хань (206 р. до н. Е.. – 220 н. Е..) Стіна була розширена на захід до Дуньхуана. Також була споруджена лінія сторожових веж, йде вглиб пустелі, для захисту торговельних караванів від набігів кочівників. Ті ділянки Великої Стіни, які збереглися до нашого часу, були побудовані, в основному, за часів династії Мін (1368-1644).

Велика Китайська стіна стала не тільки символом об’єднаного Китаю, але водночас і стіною сліз і страждань, також вона є самим довгим цвинтарем у світі. Справа в тому, що для її спорудження були зігнані сотні тисяч людей. Будували її каторжники, раби, підневільні селяни і солдати – трудову повинність відбувало практично все населення країни. Неможливо підрахувати, скільки китайців полягло на настільки грандіозної будівництві, адже стіна будувалася близько півтори тисячі років. А тіла померлих замуровували у фундамент стіни. Їх душі також повинні були охороняти кордони держави від набігів північних народів, і головне – від їх демонів. За повір’ями будівництво таких масштабних укріплень викликало лють і в духів.

Сьогодні Велика Китайська стіна приваблює туристів з усього світу. Ніякий опис китайської столиці не може обійтися без згадки про неї. Китайці стверджують, що історія цієї стіни – половина історії Китаю і не можна зрозуміти Китай, не побувавши на стіні.

За підрахунками вчених, якщо всі матеріали, використані при будівництві Великої Стіни періоду династії Мінг, скласти в стіну товщиною в один і висотою в п’ять метрів, то її довжини вистачить, щоб оперезати земну кулю. Якщо також надійти з усіма матеріалами, використаними династіями Цинь, Хань і Мінг, то така імпровізована “стінка” зможе оперезати землю понад 10 разів.

За грандіозності споруди Велика Китайська стіна не знає собі рівних в історії світової архітектури. C cамих високих її точок можна милуватися захоплюючою дух панорамою. Сучасні вчені мають намір визначити точну довжину Китайської стіни за до аерофотозйомки. А поки туристи з усього світу щодня відвідують цей пам’ятник світової архітектури щоб захопитися грандіозністю будови і його масштабами. Прямо на місці бажаючі можуть придбати сертифікат із зазначенням дати і часу відвідин Китайської Стіни.

Цікаві фактиПри укладанні кам’яних блоків стіни вживалася клейка рисова каша з домішкою гашеного вапна.Щороку проводиться популярний легкоатлетичний марафон «Велика Стіна», в якому частина дистанції спортсмени біжать по гребеню Стіни.Всупереч існуючій думці, Велику китайську стіну не можна побачити неозброєним оком з орбітальної станції, хоча на супутникових знімках її видно.
4,8(33 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ