М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Почему на дне глубоких водоемов температура воды в морозы выше нуля градусов?

👇
Ответ:
lisisiisissi
lisisiisissi
04.03.2022
Осенью более тёплая вода в водоёмах поднимается вверх, и затем зимой замерзает, а более холодная опускается на дно, где на неё не действует холод потому что лёд и снег не дают воде промёрзнуть.
4,6(71 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Vikaadamm
Vikaadamm
04.03.2022

Объяснение:

Творческий  потенциал личности» посвящен психологическому исследованию творческого потенциала личности. В работе раскрыты такие понятия, как творческий потенциал личности, индивидуальные креативные человека. Изложены методы выявления, оценки, стимулирования и развития этих Изучена литература по психологии формирования и развития  личности, как развивающейся системы. Описаны проблемы человеческого «Я» в психологии и литературе. Исследован проблемно-интегративный подход и акмеологические основы и закономерности в развитии креативных учащегося. Показана роль школы в данном процессе. Отражены особенности общения  и эмоционально-личностного развития ребенка с высоким творческим потенциалом. Найден индивидуальный подход к развитию креативности. Сделан акцент на самовыражение, как одно из главных условий и результатов развития творческого потенциала личности.

4,8(48 оценок)
Ответ:
mialoma
mialoma
04.03.2022

Встановити 100% безпеку харчових продуктів науково неможливо. Втім, аргументувати безпечність генетично-модифікованої їжі тільки на принципі Argumentum ad Ignorantiam було б помилково. Тому генетично-модифіковані продукти проходять докладні аналізи, що базуються на сучасних наукових знаннях.

Одним з можливих ризиків вживання генетично модифікованої їжі розглядається її потенційна алергенність. Коли новий ген вбудовують в геном рослини, то кінцевим результатом є синтез в рослині нового білка, який може бути новим в дієті. Через це ми не можемо визначити алергенність продукту, базуючись на минулому досвіді. Теоретично, кожний протеїн може потенційно бути тригером алергійної реакції, якщо на його поверхні є специфічні місця зв'язку до IgE антитіл. Антитіла, які специфічні для конкретного антигену, виробляються в організмі індивідууму, чутливого до алергену. Чутливість до алергенів часто залежить від генетичної схильності. Розрахування алергійного потенціалу не можна зробити зі 100%-ною впевненістю. Нові потенційні алергени формуються також у сортах конвенційної селекції, але відслідкувати подібні алергени дуже важко, крім того, процедура допуску конвенційних сортів аналізу на алергенність не передбачається.Окремі продукти генів, що переносяться в організм генно-інженерними методами, можуть демонструвати токсичні властивості. В 1999 році опублікована стаття Арпада Пуштаї (Árpád Pusztai) щодо токсичності генно-модифікованої картоплі для щурів. В картоплю було вбудовано ген лектину з підсніжника з метою підвищити стійкість картоплі до нематод. Згодовування картоплі щурам продемонструвало токсичний ефект генно-модифікованого сорту[34]. Опублікуванню даних передував гучний скандал, оскільки результати були представлені до експертної оцінки науковцями. Запропоноване Пуштаї пояснення, що менше лектин, а скоріш б перенесення гену, викликав токсичний ефект, не підтримане більшістю науковців, оскільки даних, представлених у статті, недостатньо для формулювання саме таких висновків. Розробка трансгенної картоплі з геном лектину припинена.

Однією з проблем, пов'язаних з трансгенними рослинами є потенційний вплив на ряд екосистем.

Объяснение:

4,5(2 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ