5. восстановите логическую цепь явлений: переход от присваивающего хозяйства к производящему появление прибавочного продукта распад родовой общины и появление соседской рост социального неравенства и усложнение производственных отношений
1 распад родовой общины и появление соседской
2 переход от присваивающего хоз-ва к производящему
усложнение производ-ных отношений
3 рост соц. неравенства
Порядок укладення шлюбу РАЦСом є таким: - Особиста заява чоловіка і жінки, які бажають укласти шлюб - Працівники РАЦСу мають ознайомити чоловіка і жінку з умовами, порядком укладенняшлюбу, правами і обов’язками у шлюбі, зобов’язати наречених ознайомити один одного зістаном здоров’я - Шлюб реєструється після спливу одного місяця з дати подання заяви (за особливих умов –до закінчення цього терміну, а за наявності перешкод – до 3 місяців з дня подання заяви). - При укладенні шлюбу обирається прізвище одного з подружжя (подвійне...).
особи що хочуть одружитись самостійно подають заяву доРАГСу працівники РАГСУ ознайомлюють їх з їх правами та обов"язками ,майбутньою відповідальністю. Особи що подали заяву про реєстр шлюбу зобов"язані повідомити одне одного відомості про стан здоров"я. Подання заяви про реєстрацію шлюбу є заручинами .Укладання шлюбу відбувається через 1 місяць після подання заяви.За наявності важливих причин( вагітність, хвороба когось з близьких тощо) цей термін може бути скорочено.Присуність наречених в момент реєстрації обов"язкова(не може бути довірених осіб!) Одружені мають право взяти прізвище одного з них як спільне, залишитись з своїм( дошюбним) прізвищем, чи приєднати до свого прізвище нареченого(-ної) ( подвійне прізвище). Державна реєстрація шлюбу закріплюється свідоцтвом про шлюб.
2 переход от присваивающего хоз-ва к производящему
усложнение производ-ных отношений
3 рост соц. неравенства