М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
katgri83
katgri83
29.04.2021 13:45 •  Право

Що з'явилося раніше право чи держава? ​

👇
Ответ:
DARINASTAR98
DARINASTAR98
29.04.2021

объяснение:

право - це людська мораль, підкріплена примусовою силою держави. по суті, держава з'являється раніше і встановлює свої норми моралі в залежності від релігії, форми правління і т.д.

якось так

4,5(59 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Annaanna2002
Annaanna2002
29.04.2021

Объяснение:

НАявність прав людини невідемна частина будь-якого демократичної держави, бо принцип лібералізму та демократії це захист людини, її прав і свобод. Але поряд з ліберальними країнами існують також тоталітарні чи авторитарні режими, де поняття прав і свобод громадян можуть iснувати лише на папері. Звісно, нерідко люди отримають деякі можливості і забезпечення прав, наприклад право на навчання, безкоштовну медицину та імя. Ми знаємо, що СРСР не ратифікував Декларацію прав людини, хоча багато з цих пунктів вони реалізовували. Проте, немає гарантії, що так буде продовжуватися і надалі, бо держава тоталітарна (авторитарна), тобто завтра правлячій людині чи групі захочеться щось змінити, і вона не зробить, бо не має демократичних механізмів регулювання. Тому, може підсумувати, права людини в тоталітарних та авторитарних країнах можуть існувати, проте найчастіше вони не закріплені певним документом, права iснують не для всіх, або вони існують доки, доти скаже правитель чи правляча група.

4,5(50 оценок)
Ответ:
532настя43510
532настя43510
29.04.2021
привет как дела как как дела новый каддилак делать деньги делать деньги деньги деньги деньги деньги деньги дела как как дела новый каддилак делать деньги делать деньги деньги деньги деньги деньги деньги дела как как дела новый каддилак делать деньги делать деньги деньги деньги деньги деньги деньги дела как как дела новый каддилак делать деньги делать деньги деньги деньги деньги деньги деньги дела как как дела новый каддилак делать деньги делать деньги деньги деньги деньги деньги деньги дела как как дела новый каддилак делать деньги делать деньги деньги деньги деньги деньги деньги
4,8(84 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg