М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
solnisko22
solnisko22
12.04.2021 17:16 •  Право

30 , молю!
поздно вечером на неосвещенном участке улицы, в 50 метрах от подземного пешеходного перехода, автомобилем, который двигался со скоростью 40 км / ч., был сбит гражданина р. водитель и свидетели пешеходы бросились на пострадавшему, который без сознания лежал на дороге. вместе со всеми в пострадавший подбежал парень, который вдруг схватил его шапку и барсетку, лежащих на дороге, и бросился наутек. люди вызвали «скорую » и оказали первую пострадавшему.
укажите состав преступления. ​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
TaisiyaMe
TaisiyaMe
12.04.2021

Саентология

Религия

Саентоло́гия — международное движение, часто характеризуемое как новое религиозное движение гностического типа. Основано в начале 1950-х годов в США, строится на работах Л. Рона Хаббарда; система верований и практик исходит из представления о том, что человек является духовным существом, живущим не одну жизнь.Литература по саентологии очень обширна: она включает в себя 148 томов Хаббарда, а также компиляции его трудов и словари. Свободный доступ к этим материалам есть в крупных саентологических церквях и библиотеках.

Брошюра «Дорога к счастью» — нерелигиозный моральный кодекс поведения, написанный основателем саентологии — занесена в Книгу рекордов Гиннесса как работа, переведённая на самое большое количество языков; её рас вызывает как положительные, так и отрицательные отклики.

Во вложение Саентоло́гический крест.

4,5(4 оценок)
Ответ:
taotourp00p0i
taotourp00p0i
12.04.2021

Чотири пори року:
Пори року складаються з чотирьох сезонів: літо, коли дні найбільш довгі, а сонце піднімається високо над горизонтом; зима – дні короткі, а ночі довгі; міжсезоння пори року весна й осінь, на які припадає період перехідної зміни сезонів літа та зими.

Весна – березень, квітень, травень. Природа починає пробудження після зимової сплячки, починається період росту і цвітіння рослин.
Літо – червень, липень, серпень. Період активного розмноження і росту рослинного світу.
Осінь – вересень, жовтень, листопад. Уповільнення зростання, підготовка природи до зимового сну.
Зима – грудень, січень, лютий. Період затишшя, тривалого сну природи.
(для помірного поясу, центральної частини Росії)

Літо, змінює прохолодна осінь, потім настає зимова холоднеча і після приходить довгоочікувана весняна відлига – і так нескінченну кількість разів, з року в рік. У чому ж таїнство цього природного явища і чому відбувається зміна пір року на Землі?

Щоб повною мірою візуально представити картину як це відбувається, варто розповісти, як рухається земна куля в космосі.

Цих рухів два:

1) Земля навколо своєї осі (умовної лінії, що проходить через центр північного і південного полюсів) вчиняє за добу повний оборот. Завдяки цьому астрономічному явищу день змінює ніч. Коли на континентах, звернених до Сонця, гарячий полудень, на неосвітлених континентах – глибока ніч.

2) Земля переміщається по еліпсовою траєкторії навколо Сонця, здійснюючи повний оборот протягом 1 року.
пори року

Від чого ж відбувається зміна пір року?
Орбіта Землі еліптична, а не кругова, і є на цій орбіті найближча до Сонця точка (перигелій), де до Сонця приблизно 147 млн ​​км, і найдальша (афелій 152 млн км). Ці 3% різниці у відстані призводять до приблизно 7% різниці в кількості сонячної енергії, яку Земля отримує в перілегіі і афелії. Однак є велика помилка, що чим ближче Земля до Сонця, тим тепліше, і навпаки, чим далі, тим холодніше. Це не правильно! Якраз на перигелій в Північній півкулі доводиться січень, середина найхолоднішого пору року зими.

Цікаво, що положення Землі взагалі не має ніякого відношення до зміни пір року. Ключову роль відіграє кут нахилу осі Землі, який складає 23,5 °. При русі Землі навколо Сонця протягом року виявляється звернено то Північна півкуля, то Південне. Саме на тому півкулі, яке ближче звернено до Сонце настає літо, так як воно отримує в 3 рази більше сонячного світла і тепла. А на іншому, зверненому далі від Сонця, і отримують менше тепла і сонячних годин, у цей час іде зима.

Якби не було кута нахилу і земну кулю переміщався навколо Сонця в строго вертикальному положенні, пори року відсутні б зовсім, оскільки будь-які точки земної кулі на освітлюваної стороні були б однаково віддалені Сонця, внаслідок чого і повітря б прогрівався рівномірно.

Як виглядає зміна пір року для північної півкулі
пори року в північній півкулі

4,6(10 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ